עכבר העיר

לראשונה מאז שויטני יוסטון בת ה-48 מצאה את מותה באמבטיה של בית מלון בברלי הילס, העניקה משפחתה ראיון לתקשורת. מי שזכתה לשוחח עם המנהלת של יוסטון (שהיא גם גיסתה) פטרישיה יוסטון, עם אחיה גארי ועם בתה בת ה-19, בובי קריסטינה, הייתה כמובן אופרה ווינפרי, שנסעה לאטלנטה על מנת לראיין אותם. אמא של יוסטון, סיסי, אמרה סירבה לדבר עם ווינפרי, והסבירה ש"זה מוקדם מדי". "בובי קריסטינה מתאבלת. היא איבדה את אמה. היא לוקחת את זה יום אחרי יום, צריך לתת לה זמן להסתגל", אמרה פטרישיה, שהייתה המנהלת האישית של יוסטון במשך עשרים שנה. "אני שומעת את הקול שלה אומר לי להמשיך להתקדם, אומר לי 'מותק, אני איתך'", אמרה לווינפרי בובי קריסטינה עצמה, שהגיעה לראיון בג'ינס הדוק, טי שרט לבנה, ומראה כללי שמלבד השיער המוחלק דומה להפליא לזה של אמה בצעירותה. "אמא תמיד איתי. אני יכולה להרגיש אותה איתי", אמרה בתה של יוסטון.» הצוואה של יוסטון: הורישה הכל לבתה» הצצה לסרט האחרון של ויטני יוסטון» פורסמו תמונות גופתה של ויטני יוסטון» זמרת גדולה, שירים קטנים"אמא הייתה אומרת שבחמש לפנות בבוקר הקדושים מתחילים להתפלל. אז אני מתעוררת ומתחילה להתפלל, והאורות בבית נכבים ונדלקים ואני חושבת לעצמי 'אמא, מה את עושה?'. אני עדיין יכולה לצחוק איתה ולדבר איתה", אמרה על אמה. כשווינפרי שואלת את בובי קריסטינה אם תרצה ללכת בעקבות אמה ולהכנס לעסקי הבידור, עונה הנערה כי "אני רוצה להמשיך את המורשת".  "אמא, מה את עושה?". בתה של יוסטון מתראיינת:

"אני הולכת לשיר, וגם לשחק קצת ולרוקד קצת", היא מוסיפה, ואומרת שאמה הכינה אותה ללחץ שמלווה את ההופעות בתור הבת של אייקון. "כל הדברים השליליים שאנשים אומרים על אמא שלי, זה הכל זבל. הייתה לה השפעה לא רק על כמה אנשים, אלא על כל העולם", היא אומרת. "היה באמא חוסר ביטחון. היא הייתה באה הביתה אחרי הופעות ושואלת אם היא הייתה בסדר, אם היא נראתה בסדר. הייתי עונה לה: 'את יפהפיה, את טובה, את מושלמת'".

כשווינפרי ראיינה את פטרישיה לגבי הקשר של בעלה לשעבר של ווינפרי, בובי בראון, לבעיות הסמים של הזמרת, ענתה פטרישיה שלדעתה זה לא קשור. "גיליתי שויטני בבעיה בשנות ה-90 המאוחרות. בובי ויטני התפרסמו מאוד צעירים, ותמיד היו הפרעות מבחוץ. בתחילת שנות ה-2000 ניסיתי לעזור לויטני. תמיד ניסינו. אבל הבחירה הייתה שלה.

"להמשיך את המורשת". בובי קריסטינה עם אופרה ווינפרי (צילום: מתוך הראיון)"הכתובת הייתה על הקיר", אומרת פטרישיה כשווינפרי שואלת אם היא דאגה מכך שהסמים יסיימו את חייה של אחותה. "לחשוב משהו אחר זה לעבוד על עצמי".

בחזרה ל- 11 בפברואר, היום בו מתה הזמרת, פטרישיה משחזרת שהיה לה חדר באותו בית מלון, ושיוסטון התקשרה אליה פעמיים. כשהייתה בדרך לחדרה של יוסטון שמעה את העוזרת של יוסטון, מארי, צורחת. "כשנכנסתי לחדר שומר הראש של ויטני, ריי, ניסה להנשים אותה. ואז ראיתי אותה", אומר פטרישיה בדמעות. "הייתה לה הבעה שלווה. ידעתי שזה הסוף, אבל כשהפרמקידים ביקשו ממני לעזוב לא הייתי מסוגלת. לא יכולתי להאמין".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ