הצוואה של ויטני יוסטון: הורישה הכל לבתה

בובי קריסטינה, בתה בת ה-19 של הזמרת המנוחה, תקבל את כל הונה ונכסיה. מאז מותה של יוסטון, גרפה המשפחה רווחים בסך 700 אלף דולר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הזמרת ויטני יוסטון הלכה לעולמה במפתיע לפני כחודש, בגיל 48. בעוד הפתולוגים וחוקרי המשטרה טרם הכריזו על סיבת המוות הרשמית (אם כי מסתמן שמדובר בתאונה) ואופרה ווינפרי ניצחה במאבק על השגת הראיון הראשון עם בתה של יוסטון, כעת נחשפת הצוואה של הזמרת.  

המסמך בן 19 העמודים הוקרא אמש (רביעי) באטלנטה, ועולה ממנו כי בובי קריסטינה, בתה היחידה של יוסטון, תקבל את כל הונה ונכסיה של אמה המנוחה. בובי קריסטינה בת ה-19 תקבל את הכסף בשלוש פעימות: סכומי כסף ישוחררו מקרן הנאמנות כשהיא תגיע לגילאים 21 ו-25, והשאר יגיע לידיה לאחר שתחגוג יום הולדת 30. » אופרה ווינפרי מראיינת את משפחת יוסטון» הצצה לסרט האחרון של ויטני יוסטון» פורסמו תמונות גופתה של הזמרת » זמרת גדולה, שירים קטנים

הצוואה חוברה בשנת 1993 ותוקנה בשנת 2000, כשיוסטון הייתה נשואה לבובי בראון. לפי הכתוב בצוואה, אם בנסיבות כלשהן בובי קריסטינה הייתה מתה לפני אמה, אז ממונה של יוסטון אמור היה להתחלק בין בראון, לאמה של יוסטון ושני אחיה. לפי הצוואה, בנסיבות הקיימות כל נכסיה של יוסטון יועברו לבתה, בעוד בובי בראון ושאר בני משפחתה של יוסטון לא יקבלו דבר.  אמה של הזמרת, סיסי, מונתה למוציאה לפועל של הצוואה, בעוד אחיה מייקל וגיסתה דונה מונו לנאמנים.

על אף שבובי קריסטינה הינה היורשת היחידה, משפחתה של הזמרת רושמת מאז מותה רווחים נאים. הזכויות על צילומי הוידיאו מההלוויה של יוסטון שמורות בידי המשפחה, ולפי דיווחי ה"הוליווד רפורטר" המחיר הנדרש עבור רכישתן הוא כ-150 אלף דולר. בחודש האחרון נמכרו 648 אלף עותקים של אלבומיה של יוסטון. משפחת יוסטון מקבלת תמלוגים בשווי דולר אחד על כל אלבום שנמכר, וסך הרווחים ששולשלו לכיסי המשפחה מאז ה-11 בפברואר הצטברו עד כה ל-700 אלף דולר.הכל נשאר במשפחה. ויטני יוסטון:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ