ביונסה וג'יי זי חושפים תמונות של התינוקת בלו אייבי

במקום למכור זכויות לעיתונים הגדולים, הזוג פרסם תמונות שלהם עם הילדה בעמוד טאמבלר. "תודה שכבדתם את הפרטיות שלנו" הם אומרים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

חודש אחרי לידתה של בלו אייבי קרטר, ביתם הראשונה של הזוג ביונסה נולס וג'יי זי, הזוג החליט לחשוף תמונות ראשונות של היורשת. בתמונות נראית הקטנה מחובקת עם הוריה בפוזות שונות. למרות הציפיות מהזוג למכור את הזכויות לתמונות לעיתונים גדולים בסכומי עתק, החליטו השניים לעלות את התמונות לחשבון Tumblr ולחלוק עם הקהל את התמונות בחינם. בצד הם כתבו: "אנחנו מזמינים אתכם לחלוק איתנו את האושר הגדול. תודה שכבדתם את פרטיותינו בתקופה היפה הזו של חיינו". ההודעה חתומה ב -"משפחת קרטר".

» ביונסה ילדה בת בכורה» השמות הכי מוזרים של ילדי הסלבס» לא לכל אחד: קליפ חדש לג'יי זי וקניה ווסט

בלו אייבי  נולדה ב-7 בינואר בבית חולים בניו יורק. ההריון של ביונסה היה אפוף רכילות, חלקה משונה למדי: לאחר שלפני כמה חודשים ביונסה חשפה את ההריון שלה במהלך טקס פרסי המוזיקה של MTV, עלו וצפו שמועות על כך שההריון מזויף וכי אם פונדקאית נושאת את התינוקת של השניים. כמו כן, כמה ימים לפני הלידה דווח כי ביונסה התאשפזה מראש בבית החולים, ולצורך אבטחה ופרטיות מירבית נשמר עבורה אגף שלם. מאז הלידה המדוברת הסתגרו השניים בביתם ושמרו על פרטיותם.

את כל התמונות אפשר לראות באתר ה- Tumblr של הזוג.שיהיה במזל טוב. ביונסה ובלו אייבי (צילום: helloblueivycarter.tumblr.com)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ