לא בטורי הרכילות: ג'יי זי חושף בשיר כי ביונסה עברה הפלה בעבר

יומיים לאחר שפורסם כי נולדה בת לראפר ולאשתו הזמרת ביונסה, הזמר העלה לרשת שיר ובו הוא פונה לבתו הטרייה, ומגלה כי זה אינו ההריון הראשון של אשתו. קטע וידאו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יומיים בלבד עברו מהרגע שנודע כי הזמרת ביונסה נואלס ילדה את בתה הבכורה, ועד הרגע בו בעלה פותח את ליבו, ובשיר. ג'יי זי האב הגאה לבלו אייבי, שיחרר לרשת שיר חדש בשם Glory, בו הוא מספר על ההתרגשות שסבבה את ההריון והלידה ואף מגלה שאשתו היתה בהריון בעבר והפילה. » ביונסה ילדה בת בכורה"ההרגשה המדהימה שאני מרגיש, מלים לא יכולות לתאר את הרגשות באמת, תינוקת אני צובע את השמיים בכחול, היצירה הגדולה ביותר שלי היא את"ג'יי זי שר ומספר בשיר כי הוא ואשתו "עשו" את התינוקת בפריז ואף קדמה לה הפלה, שגרמה לזוג צער גדול. הראפר מסיים את השיר במילות חיבה לבתו הטרייה ובקריצה לקריירה המוזיקלית של אשתו:

Everybody goes through stuffLife is a gift love, open it upYou’re a child of destinyYou’re the child of my destinyYou’re my child with the child from Destiny’s Childמשאיר את הרכילות בצד. ג'יי זי: כזכור, הריונה של ביונסה היה אפוף רכילות, חלקה מוזרה למדי: לאחר שלפני כמה חודשים ביונסה חשפה את ההריון שלה במהלך טקס פרסי המוזיקה של MTV, עלו וצפו שמועות על כך שההריון מזויף וכי אם פונדקאית נושאת את התינוקת של השניים. כמו כן, לפני כמה ימים דווח כי ביונסה התאשפזה מראש בבית החולים, ולצורך אבטחה ופרטיות מירבית נשמר עבורה אגף שלם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ