מאבד את דתו: האם מתיסיהו חוזר בשאלה? - מוזיקה - הארץ

מאבד את דתו: האם מתיסיהו חוזר בשאלה?

האמן העלה לחשבון הטוויטר שלו תמונות עם פנים מגולחות וכתב "לא עוד כוכב רגאיי חסידי"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר

מוקדם יותר הערב (יום ג') פרסם אמן הרגאיי החסידי מתיסיהו תמונות חדשות בחשבון הטוויטר שלו, בו הוא מצולם מגולח לגמרי. מאוחר יותר פרסם הודעה שמספרת למעריציו על דרכו החדשה. ""לא עוד כוכב רגאיי חסידי", הוא כתב.

 "מצטער חברים", כתב הזמר שבמשך שנים הזקן היה אחד מסמלי ההיכר המובהקים שלו, "כל מה שאתם מקבלים כעת זה אני, ללא תוספות. כשהתחלתי את תהליך התשובה לפני כ-10 שנים זה נעשה בדרך טבעית לגמרי עבורי. זו הייתה בחירתי. מסע לגילוי השורשים שלי וחקירת הרוחניות היהודית - לא דרך ספרים, אלא דרך החיים. בנקודה מסוימת חשתי שאני צריך לעלות ברמה הדתית. להתרחק מהאינטואיציה שלי כדי לקבל אמת אולטימטיבית. הרגשתי שכדי להפוך לאדם טוב יותר, הייתי צריך חוקים - והרבה מהם - אחרת אני עלול להתפרק. עכשיו אני חוזר אל עצמי מחדש, בוטח בטוב ובמשימה השמיימית שלי".

את דבריו הוא מסיים בדברי עידוד למעריציו: "היכונו לשנה מדהימה, מלאה במוזיקה של לידה מחדש. ולאלו שמוטרדים מפניי העירומים - אל דאגה, זו לא הפעם האחרונה שראיתם את שיער פניי".

בסטייל חדש. צילום מסך מעמוד הטוויטר של מתיסיהו

מתיסיהו הוא למעשה מת'יו פול מילר, יליד פנסילבניה שמתגורר כבר כמה שנים בברוקלין, ניו יורק. הצביון הדתי הוא מסמלי ההיכר שלו, ובמהלך הקריירה הקפיד לא להופיע בשבתות ולשלב מילים בעברית וביידיש בשיריו. עד כה הוא הוציא שלושה אלבומים מצליחים, עמם הופיע בעולם ובישראל.

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ