שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר
עכבר העיר

אלבום עם חומרים חדשים של איימי ויינהאוס עומד לצאת בקרוב. השירים החדשים של הזמרת יצאו רק חודשים ספורים לאחר מותה הטרגי בגיל 27. לפי העיתון הבריטי, "הסאן", האלבום יקרא "Amy Winehouse: Hidden Treasures" והרווחים ממנו יכנסו לקרן צדקה שהוקמה על שמה לאחר מותה בחודש יולי האחרון.

אסופת השירים תכיל שירים מקוריים וקאברים, ביניהם הדואט עם טוני בנט "Body And Soul". המפיקים סאלאם רמי גיבס ומארק רונסון עבדו על האלבום והרכיבו אותו מאלפי שעות של הקלטות קוליות של הזמרת.  אביה של ויינהאוס סיפר לעיתון ש-12 השירים: "הותירו אותי מחוסר נשימה...רוב הזמן רדפתי אחרי איימי – חינכתי אותה, אף פעם לא קלטתי שהיא גאונה אמיתית. אם המשפחה לא הייתה מרגישה שהאלבום יעמוד בסטנדרט של איימי והאלבומים שלה אז לא היינו מסכימים לשחרר אותו. אנחנו מאמינים שהוא יתפקד כאלבום הוקרה נהדר להישגיה המוזיקליים". אביה של ויינהאוס הוסיף שכששמע לראשונה את אחד השירים החדשים באלבום, "HalfTime", הוא תיאר אותו כ"יפה בצורה בלתי רגילה". המפיק גיבס אמר שהקשבה לקולה של ויינהאוס זו  חוויה רגשית, "אני מאמין שהיא הותירה אחריה משהו שהוא מעבר לתקופת חייה. היא הרכיבה גוף עבודה שיעורר השראה גם בדורות שלא נולדו עדיין".

לאחרונה התגלה לאחר הנתיחה שהזמרת, שנמצאה מחוסרת חיים בדירתה בקמדן שבלונדון ב-23 ליולי, כלל לא מתה מסמים ושהיא נגמלה מחומרים מסוכנים. בבדיקות התגלו כמויות אלכוהול גבוהות בגופה של ויינהאוס – יותר מפי חמש מהכמות המותרת על פי חוק. האלבום החדש אמור לצאת ב-5 לדצמבר השנה ופאונד אחד מכל עותק שיימכר ילך אל קרן הצדקה על שם איימי ויינהאוס, לעזרה לילדים במצוקה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ