שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

אחרי 13 שנים גלגלצ מורידה את התכנית "הקצה"

תכנית המוזיקה האלטרנטיבית של גלגלצ, בעריכתם והגשתם של קוואמי ונדב רביד תרד מהאוויר בתחילת 2012 כחלק משינויים שמתכננת התחנה בלוח השידורים. מסתמן: התכנית תמצא מסגרת שידור אחרת

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
ניר גורלי, עכבר העיר

אחרי 13 שנים תכנית המוזיקה אלטרנטיבית של גלגלצ, "הקצה", יורדת מהאוויר, כך פרסמו מוקדם יותר מנחי ועורכי התכנית, נדב רביד וקוואמי בבלוג kzradio. התכנית מתוכננת לרדת מלוח השידורים ב-1.1.2012 כחלק משינוי כללי שעורכת התחנה בלוח השידורים, שינוי שבמסגרתו תשתנה כל רצועת הלילה וירדו גם התוכניות "לינק" עם אורלי יניב, ומגזין המוזיקה הישראלית "המקור". "יש לציין שזה לא אישי", אמר קוואמי בשיחה עם עכבר העיר. "הובהר לנו בצורה מאוד ברורה שזה לא כי הם לא מרוצים מאיתנו. דלית עופר (מנהלת  התחנה נ.ג.) נתנה לנו גיבוי מוחלט לכל אורך הדרך". כשנשאל אם היה ניסיון להעביר את התכנית לשעה אחרת ענה קוואמי "לא בגלגלצ, אני עוד לא יכול להגיד". מגלגלצ אישרו את הידיעה כחלק משינויים ברצועת הערב והלילה, ובעתיד ימסרו פרטים נוספים.

התכנית שנחשבת לאחת התכניות החשובות והותיקות בתחנה החלה את דרכה ב-98' בעריכתו והגשתו של נדב רביד כאשר קוואמי שימש כעורך משנה. בשנת 2000 עזב רביד וקוואמי החליף אותו. לפני ארבע שנים חזר רביד ומאז משדרים השניים את התכנית לסירוגין מידי ראשון ושלישי בשעה 22:00. "ניסינו להראות שגם בעידן בו אמצעי התקשורת הממוסדים מוותרים על עיסוק בתרבות שאינה עתירת רייטינג, יש עולם מוזיקלי גדול ורחב שהוא מרגש, מופלא ומרתק, ויש לו גם קהל משמעותי", כתבו רביד וקוואמי בבלוג. "שמחנו שגם תחנת המוזיקה הפופולרית ביותר בישראל חשבה כמונו, ואנחנו מצטערים שאחרי תקופה ארוכה כל כך דרכינו נפרדות. אנחנו מקווים למצוא בקרוב את הדרך הטובה ביותר להמשיך להביא לכם את המוזיקה הכי טובה, למפות את הכאוס התרבותי והמוזיקלי שנמצא שם בחוץ ולפתוח פרק חדש בסיפור של הקצה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ