רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

האם מייקל ג'קסון אחראי למותו שלו?

על פי עד מצד ההגנה במשפטו של ד"ר קונרד מורי מסתמן שמי שאחראי על מנת הסם הקטלנית הוא כוכב הפופ בעצמו

תגובות

מסתמן שמייקל ג'קסון הוא שהזריק לעצמו את המנה הקטלנית של סם ההרדמה, פרופופול, זאת לאחר שנטל מנה מוגדלת של משככי כאבים. ד"ר פול ווייט, העד האחרון מצד ההגנה במשפט שמתנהל כנגד רופאו האישי של ג'קסון, ד"ר קונרד מורי, העיד  שלפי הכמות האדירה של חומרי הרדמה ומשככי כאבים שנמצאו בגופו של ג'קסון לאחר מותו, סביר להניח שהזמר הוא זה שאחראי למוות ברשלנות.

ווייט מאמין שג'קסון הזריק לעצמו מנה גדולה של סם ההרדמה, שעה לאחר שרופאו האישי הזריק לו כמות ראשונית וקטנה, של 25 מיליגרם מהחומר, בניסיון לעזור לג'קסון להירדם. "עם תוספת של 25 מיליגרם, שאנחנו משערים שמר ג'קסון הזריק לעצמו, כמות החומר עלתה ותואמת את זו שנמצאה בשתן של מר ג'קסון בנתיחה", אמר ווייט לחבר המושבעים. בנוסף משער ווייט, שג'קסון נטל שמונה כדורים של "לורזאפאם" באותו ערב טרגי כתוצאה מהקושי של הזמר להירדם. "פוטנציאלית, השילוב בין החומרים הוא מאוד הרסני".

שבוע שעבר העיד רופא נוסף מצד התביעה (משפחת ג'קסון), וטען שרופאו האישי של ג'קסון התרשל בכך שהותיר את ג'קסון מחובר לעירוי דם מתמשך של חומר ההרדמה. אולם ווייט טוען שאין עדות פיזית בזירת המוות כדי להוכיח טענה מסוג זה. מורי כופר בהאשמות נגדו על רשלנות רפואית וטען בפני המשטרה שניסה לגמול את הזמר מהסם ביום מותו. במידה ויורשע הוא צפוי לרצות ארבע שנים בכלא.        

*#