ראיות מביכות במשפט ג'קסון: הזמר נהג לישון עם בובת תינוק - מוזיקה - הארץ

ראיות מביכות במשפט ג'קסון: הזמר נהג לישון עם בובת תינוק

ראיות מביכות נחשפו במהלך המשפט של קונרד מוריי, רופאו של ג'קסון שמואשם בהריגתו: בובת תינוק בגודל אמיתי מגודל פורצלן שחלקה את מיטתו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר

בשבוע השני למשפט המתנהל כנגד קונרד מוריי, הרופא האישי של ג'קסון נחשפו פרטים נוספים מחייו האינטימיים של הזמר. לחבר המושבעים הוצגה תמונה של המיטה של מייקל ג'קסון מיום מותו, ה-25 ליוני 2009, ובה שוכבת בובת תינוק מפורצלן בגודל אמיתי איתה נהג לישון.סיכום השבוע הראשון במשפט של קונרד מוריי

הבובה סמוקת הלחיים, בעלת שיער בלונדיני מסולסל, שכבה בין הסדינים של ג'קסון, לצד נגן דיסקים. כמו כן הוצגו כראיות סט צלחות עליהם הוטבעו תמונות פנים של תינוקות, ככל הנראה פני ילדיו של ג'קסון. כמו כן, תמונות מחדרו של ג'קסון גילו פוסטרים של תינוקות על הקירות. ידוע גם כי לג'קסון היה אוסף בובות בחוות "נברלנד", ביתו שבמרכז קליפורניה, שם בנה פארק שעשועים וגן חיות.

מייקל ג'קסון העיד על עצמו שלא זכה לילדות נורמלית בנסיון להסביר את משיכתו לתינוקות וילדים. ב-2005 הואשם בהטרדה מינית של קטין, אך זוכה מחוסר ראיות.

ג'קסון מת במהלך חזרות מפרכות לסדרת הופעות קאמבק שהיו אמורות להתקיים בלונדון. במשפט העיד הבמאי של ההופעות המתוכננות, קני אורטגה, וגילה שהזמר סבל מתשישות פיזית ופסיכולוגית, וקרס תחת הלחץ במהלך ההכנות לסיבוב ההופעות הראשון שלו אחרי 12 שנה.

הקלטה קולית של ג'קסון, ממכשיר האייפון של ד"ר קונרד מוריי, הוצגה למושבעים. ג'קסון מספר כמה חשוב היה לו לקיים הופעות קאמבק אל מול עשרות אלפי אנשים: "אלביס לא עשה את זה, הביטלס לא עשו את זה. אני רוצה שזה יהיה פנומנלי. שכשאנשים יעזבו את ההופעה, שאנשים יעזבו את ההופעה שלי, אני רוצה שהם יגידו 'לא ראיתי משהו כזה בחיים שלי'". המשפט נגד ד"ר מוריי, המואשם בהריגה ברשלנות, ימשך בשבועות הקרובים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ