מיה חופרי, עכבר העיר

שכנעו אותנו לבוא: "אנחנו לקראת הוצאת האלבום השני שלנו, שעבדנו עליו במהלך השנה האחרונה. ההופעה באוזןבר היא אחת מתוך סיבוב הופעות ברחבי הארץ עד מופע ההשקה, שהולך להיות מאוד מעניין. עד אז ועד שהאלבום ייצא ההופעות האלה הן הזדמנות טובה להרגיש את החומרים החדשים יחד עם הקהל".

מה בהופעה, מה בהדרן: "אנחנו מנגנים חלק מהשירים החדשים, שחלקם יצאו כבר לרדיו, כמו 'עם כל מה שהיה' ו'רואים את הסוף'. כמובן מנגנים גם להיטים מהאלבום הראשון 'זימה', כמו 'לשים לך דיסק' ו'רוקדת עם כולם'. היתה לנו לא מזמן הופעה בירושלים ונקרעו ליונתן שלושה מיתרים (!) בגיטרה באותה ההופעה. באופן טבעי פשוט ג'ימג'מנו עד שהוא החליף את המיתר. שלוש פעמים. הקהל היה באטרף וזרם איתנו לגמרי. מהבלת"מים האלה יוצאים רגעים בלתי נשכחים. לגיטרה שלום".» הקרטל בהופעה - כל הפרטים

מי יבוא: "יש לנו קהל של אנשים מכל הסוגים. רובם צעירים. יש הרבה גם בני 30-20, ולא פעם ראינו אנשים בני 40 פלוס. כולם פשוט אוהבים מוזיקה וגרוב. מרגישים את זה. בכל הופעה יש התרגשות וחוויה מיוחדת עם הקהל שהיה באותה הופעה. השימוש בלשון זכר בתשובה זו הוא כמובן מטעמי נוחות בלבד".

הופעה אחרונה שהייתם בה: "לאחרונה היינו בהופעה בבארבי של שאנטל, שעושים סגנון שמזכיר את בלקן ביט בוקס. בשתי מילים: נתנו בראש. בקצת יותר: נגנים בחסד עליון ואחלה של וייב. קשה מאוד לטעות עם סגנון מוזיקה כזה. בסופו של דבר אתה לומד מכל ההופעות הטובות שראית שהכי חשוב כשאתה על הבמה זה ליהנות, והקהל כבר ייהנה איתך".

מאחורי הקלעים: "עד שנביא רקדניות ופיל, מאחורי הקלעים מסתכם בלשתות קצת ולבלבל לעצמנו את המוח. זה הזמן שלנו, כלהקה, לשבת וליהנות מהאווירה של המקום".

ומה הלאה: "אחרי שנשחרר את האלבום השני נתחיל לעבוד על האלבום השלישי. אחרי שני אלבומים שבהם בעיקר עבדנו על המחשב, מדליק אותנו הרעיון של לקחת את הצבעים שאנחנו אוהבים מחוץ למחשב. אולי גם נשלב יותר כלים אקוסטיים. השתתפנו השנה בפרויקט 'שני צדדים למטבע' וביצענו גרסה משלנו לשיר 'הכל בגלל האהבה', ושם חקרנו קצת את הכיוון האקוסטי".

» הקרטל בהופעה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ