הזמרת מרגול נעצרה: חשד לסחיטה באיומים

שופטת התכנית כוכב נולד מרגלית צנעני, נעצרה הבוקר בחשד שהזמינה איומים מארגון הפשע של עמיר מולנר, זאת על מנת להשיב כספים שהיה חייב לה האמרגן אסף אטדגי

ניר גורלי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניר גורלי, עכבר העיר אונליין

משטרת ישראל פשטה הבוקר על ביתה של הזמרת מרגלית צנעני, כך דווח הבוקר בגלי צה"ל. על פי החשד הזמינה מרגול איומים מארגון הפשע של עמיר מולנר כדי להשיב כספים שהיה חייב לה אסף אטדגי. הכספים הם תמלוגים שהיה חייב לה על הצלחתו של הזמר עומר אדם אותו שידכה צנעני לאטדגי, שהיה באותו הזמן גם אמרגנה.המשטרה חשפה את הקשר בעקבות פשיטה שערכה הבוקר על בתי עבריינים בכירים,  במסגרת חקירה סמויה שערכה נגד ארגון הפשע. על פי החשד, מולנר ביצע פעולות פליליות להשבת כספים שאותו אמרגן חייב לזמרת. עקב כך, מרגול חשודה בביצוע עבירות של סחיטה ואיומים לכאורה. במקביל פשטה המשטרה גם על בתיהם של כמה מאנשיו של מולנר.» משהו לא טוב קורה למרגול» וידאו: מה יש לגל אוחובסקי להגיד?» מה שרה מרגול במעצר? מצביעים בפייסבוק האחרונות ומנחה את התכנית היומית "גל ומרגול" עם גל אוחובסקי בערוץ 24, עלתה בשבועיים האחרונים לכותרות בנסיבות לא מחמיאות כאשר צוטטה באמירות ביקורתיות כנגד מחאת האוהלים. "יש כאן עיוות גדול מאוד", אמרה. "לחלק ממובילי המחאה, סבתא שלהם פשוט לא הורישה דירה בבזל. זה לא דבר אמיתי. 20 שנה אי אפשר לקנות דירה? אני לא קונה את זה". למרות שבהמשך ניסתה להתנצל ולהסביר את עצמה, הקהל לא התרשם ובעצרת המחאה בבאר שבע שנערכה בשבת, עלתה להופיע וספגה קריאות בוז.מרגול זכתה לתהילה מחודשת ב-2006 כאשר הצטרפה לצוות השיפוט בתכנית "כוכב נולד", במקביל היא זמרת פעילה עוד משנות ה-70 המזוהה עם הלהיטים "עוד יהיה לי", "נערי שובה אלי", "ריח מנטה" ועוד. לפני שבועיים עלתה לכותרות בנסיבות לא מחמיאות .  

מקשת וערוץ 24 נמסר: "הפרטים אינם ידועים לנו בשלב הזה ולא ידוע לנו במה דברים אמורים. אנו מקווים שהדברים יתבהרו במהרה". עופר מנחם מנהל יחסי הציבור בחר להשתמש במילים דומות: "הפרטים אינם ידועים לנו בשלב הזה, ולא ידוע לנו במה הדברים אמורים. ברגע שתתבהר התמונה אשמח לעדכן".בפניה שעשה עכבר העיר אונליין אל צדי צרפתי וגל אוחובסקי סירבו השניים להגיב. צביקה הדר שוהה בחו"ל ולכן לא ניתן להשיג את תגובתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ