עכבר העיר אונליין

כבר כמעט 20 שנה ירמי קפלן לא מפסיק לעבוד. עם חמישה אלבומים מאחוריו, והופעות בכל הארץ, קפלן לא מראה סימני עייפות. אמש (חמישי) יופיע במסגרת "14 רוק", סדרת הופעות הרוק במרכז שטיינברג בחולון שאירחה עד כה את ברי סחרוף, הדג נחש, מאור כהן ועוד. ההופעה הועברה בשידור חי כאן בעכבר העיר אונליין.» "לא מרגיש בן 50" - ירמי קפלן בראיון» ירמי קפלן בהופעה - כל הפרטים» 14 רוק - כל ההופעות

"מגיעים אנשים מפעם שפתאום חוזרים ומאמצים אותך מחדש, ויש מלא אנשים חדשים שרק עכשיו מכירים אותי, כי עברו שבע שנים מאז שהוצאתי אלבום", סיפר קפלן השבוע בראיון מיוחד לעכבר העיר אונליין. "אנשים שבאלבום הקודם היו זאטוטים שעדיין לא התעניינו, פתאום מגיעים, נוער של סוף תיכון, וזה באמת נהדר. זה משהו שאומר שאתה מצליח איכשהו לגעת באלמנט האנושי, שהוא כבר לא קשור למה חשבו עליך לפני או אחרי, למי אתה ומה אתה והגיל שלך והז'אנר שלך".רוצה לגעת באלמנט האנושי. ירמי קפלן בהופעה:

בהופעות ביצע קפלן להיטים מכל הזמנים, בהם: "מודדת", "כבר עכשיו", "עוד יהיה לך" ועוד. הערב במופע בחולון, יעשה גם כבוד לתרבות המקומית ויארח את ליאור הולצר, בחור צעיר מחולון. "עשינו תחרות קטנה בפייסבוק, ביקשנו מאמנים צעירים מאזור חולון שישלחו לנו חתיכה מהמוזיקה שלהם, ובחרנו את הבחור הזה שיבוא ויתארח בהופעה", אמר קפלן. "נעשה שיר מקורי שלו והוא גם יתארח בשיר שלי. חוץ מזה תהיה מסיבה כדרכן של ההופעות שלי. משהו חווייתי, מי שלא היה בהופעה, שישאל מישהו שהיה. אני בא להופעה כדי ליהנות וזה תמיד מוביל למקומות טובים".לא מתרגש מהגיל. קפלן עם "כולה וברה":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ