מסרב להיגמל: פיט דוהרטי נזרק ממכון גמילה

הזמר, בעל היסטוריה ארוכה של התכרויות לסמים, התאשפז במוסד גמילה בתאילנד אך סולק משם עקב "התנהגות מרדנית"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

חדשות רעות לפיט דוהרטי. סולנה לשעבר של הליברטינז והבייבשיימבלס נזרק ממכון גמילה בתאילנד אליו אשפז את עצמו לפני מספר שבועות. הסיבות המנומקות לקטיעת תהליך הגמילה של הזמר הן צורת התנהגות מרדנית שהפריעה במכוון לפציינטים אחרים, בבקתה הטיפולית בעיר צ'יאנג מאי. "אנחנו כמובן מאוכזבים לראות את פיט עוזב", כתב מנהל המכון. "חשוב לשמור על יושרת התוכנית הטיפולית עבור שאר הלקוחות שיש להם סיכוי טוב להיגמל. פיט מבין זאת ואת הסיבות מדוע ביקשנו ממנו לעזוב". עוד כתב המנהל: "אנחנו מקווים שמה שלמד כאן יוכל לעזור לו בעתיד ומצפים ליום בו פיט ישקול את נושא הגמילה שוב".

דוהרטי אשפז את עצמו למכון הגמילה התאילנדי בסוף חודש יוני כדי להתגבר על התמכרותו רבת השנים להרואין, קראק וקוקאין. תוכנית הגמילה שלו כללה יוגה, טרקים עם פילים ותרפיה התנהגותית קוגניטיבית. עלות טיפול הגמילה המיוחד הוא 7,200 פאונד בחודש, כאשר המכון מבטיח 96% גמילה מובטחת.

דוהרטי ביטל ברגע האחרון מספר הופעות בפסטיבלים נחשבים כדי להיכנס לתהליך הגמילה, מלווה באמרגן שלו אנדי בוייד. כעת שב דוהרטי ללונדון שם ימשיך לעבוד על אלבום סולו חדש עם המפיק אדם הילמי. 

עדיין לא שומע את המוזיקה:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ