ג'ורג' מייקל: "שלושה שבועות ניסו להציל את חיי"

לכבוד סינגל חדש שמתאר את ימיו הקשים בבית החולים, מספר מייקל על דלקת הריאות החריפה שכמעט גרמה למותו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ג'ורג' מייקל  אמנם הצליח להחלים מדלקת הריאות בה חלה בשנה שעברה, אבל בראיון לרדיו של הבי.בי.סי. הוא מתוודה כי היה קרוב למוות, או לדבריו: "התחמקתי מהכדור". כוכב הפופ נאלץ אז לבטל את הופעותיו ואושפז בבית חולים למשך תקופה של מספר שבועות בהם עבר טיפול בדלקת הריאות. "לקחתי את זה כמובן מאליו כאילו אני רק מצונן", אומר מייקל בראיון. "יצאתי והופעתי במשך שלושה שבועות באירופה ואז צהריים אחד אכלתי והרגשתי מאוד מוזר, אמרתי לכולם שאני חייב ללכת ולנוח לחצי שעה לבד". הצינון הקל שחש בו מייקל היה למעשה דלקת ריאות חריפה.

הזיכרון של מייקל לאחר אותה ארוחת צהריים מעומעם. "זה הדבר האחרון שאני זוכר למשך חמשת השבועות הבאים", אמר מייקל. "שלושה שבועות ניסו להציל את חיי ושבועיים הייתי ער". למרות ששרד את המחלה מייקל סבל לאחר מכן מתופעות הלוואי. "אני חושב שלוקח זמן לחשוב שהחיים בטוחים שוב", אמר מייקל. "אני באמת הייתי צריך ללמוד ללכת שוב ועוד דברים מוזרים. בגלל שהם שומרים אותך בהרדמה כל כך הרבה זמן אז השרירים מתחילים להתנוון בקצב מאוד מהיר. התעוררתי כמו אדם מאוד זקן וחלש".

כעת חוזר מייקל לפעילות עם סינגל חדש, "White Light", שנכתב על חוויותיו משנה שעברה והקרבה למוות. הקליפ לשיר נפתח עם מכונת החייאה וצילומים של בית חולים. זו לא הפעם הראשונה שאירועים אישיים טראומטיים בחייו הפכו ללהיטים, זכור במיוחד השיר Outside, שהגיע בעקבות מעצרו בשרותים ציבוריים על מעשים מגונים. כצפוי, אפילו לתוך החוויה העגומה מצליח מייקל כהרגלו ליצוק מעט זוהר בדמותה של הדוגמנית קייט מוס.  

איבד זיכרון. White Light:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ