קורטני לאב העליבה בטוויטר ותפצה ב-430,000 דולר - מוזיקה - הארץ

קורטני לאב העליבה בטוויטר ותפצה ב-430,000 דולר

מעצבת אופנה טענה שהעסק שלה נהרס אחרי שלאב צייצה עליה נאצות במשך 20 דקות בטוויטר. לפי עורך דינה של לאב, ההסדר הוציא לזמרת את החשק לצייץ בעתיד

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין

לפי מקורות נראה שקורטני לאב הגיע להסכם עם מעצבת האופנה דון סימרונגקיר, אחרי שלאב כתבה עליה מילים פוגעניות בטוויטר. בחמישי האחרון, לפי סוכנות הידיעות רויטרס, העבירה לאב לסימרונגקיר, תשלום ראשון מתוך סדרת תשלומים שתימשך עד שנת 2014.

ראשיתה של הפרשה ב-2009 אז טענה סימרונגקיר כי לאב לא משלמת לה 4000 דולר על בגדים שנתנה לה. לאב בתגובה טענה כי המעצבת היא שקרנית וצייצה נגדה בטוויטר במשך 20 דקות תמימות. לטענת המעצבת, אותם ציוצים הרסו את העסק שלה באופן לא הפיך.

עורך דינה של הזמרת טען בתגובה כי לאב רק הביעה את דעתה וכי לא ניתן להוכיח שהעסק של סימרונגקיר נהרס באופן ישיר כתוצאה מההתבטאויות של לאב.הפרשה עוררה סקרנות רבה מאחר ועד כה, הקודים להתנהגות ברשתות חברתיות היו פרוצים. הדיון במיקרה קורטני לאב, היה למעשה הטיפול המשפטי הגבוה הראשון בנושא התנהלות אתית בטוויטר.

עורך דינה של סימרונגקיר, טוען שהנכונות של לאב לשלם את הסכום מעידה כי הזמרת כשלה בהתנהלותה. עורך דינה של לאב סיכם את העניין בהודאה שלאב כנראה תפסיק לצייץ בטוויטר, אם כי לא היה מוכן להתחייב שהדבר סופי.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ