מיה חופרי, עכבר העיר

שכנעו אותנו לבוא:

איתמר ציגלר: "זה קונספט קצת שונה. זו הופעה שמשלבת בעצם שלושה פרויקטים נפרדים - את אלבומי הסולו של תומר יוסף, אורן ברזילי ושלי, כולם אלבומים אישיים מאוד. החוט המקשר הוא תמיר מוסקט - חבר, מפיק ויועץ מוזיקלי, שמנגן בהופעה בתופים. מלווים אותנו תום דרום ודן זיתון הנפלאים. אנחנו מנגנים בשישי אחר הצהריים, ולהופעה יהיה אופי אינטימי מאוד".

מה בהופעה, מה בהדרן: אורן ברזילי: "כל השירים מבוצעים בעיבודים מיוחדים כיאה להופעה עם להקה מלאה. ההדרן טיפה עדין יותר, מין משהו שעוזר לי כל השבת".

מי יבוא: איתמר: "אני בא, אורן בא, תומר בא, תמיר בא ודן ותום ואתם!!! שמנו גם מובארק פלוס אחד. נראה לי שהתפנה לו קצת זמן עכשיו".

הופעה אחרונה שהייתם בה: אורן: "אני בדרך כלל לא חובב הופעות. הופעה שממש התרשמתי ממנה היא ההצגה 'חם בטבריה' של ניסו כאביה. כיוון שזו הצגת יחיד, ואני מופיע עם התקליט שלי בתור מופע יחיד, היה לי חשוב לראות חוויה יוצאת דופן. יש משהו במופע יחיד שמראה על כוחותיו של האמן. להיות מהצד השני של הבמה בהופעות רגילות מאוד מלחיץ אותי, כי אני בדרך כלל מזדהה עם האמן שמופיע".

מאחורי הקלעים: אורן: "מאחורי הקלעים של דה בנדה בדרך כלל מלא הומור ואווירה חיובית. קשה לי לתאר את זה אחרת. בכל חזרה יש דמות שהיא הכוכב של היום".

ומה הלאה: איתמר: "אחרי ההופעה אני מתכוון להוריד את הערק המשובח שהברמן הנדיב ימזוג לי. ואחר כך אני חוזר לניו יורק. עד הביקור הבא. לפרויקט הזה יש פוטנציאל להמשיך ולהתרחב לכל מיני כיוונים. אנחנו חושבים על זה".

דה בנדה בהופעה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ