מיה חופרי, עכבר העיר תל אביב

שכנעו אותנו לבוא: "אנחנו מאוד מתרגשים מההופעה ושואבים קטעים מהתקליט החדש. לגבי אינפקטד משרום, יש לנו הערכה הדדית ודיברנו על זה הרבה זמן. ועכשיו זה קורה".

מה בהופעה, מה בהדרן: "תהיה הופעה כפולה, קודם הבלקן ביט בוקס ואז אינפקטד. אם יקרה משהו משותף זה יהיה ספונטני לאותו רגע. נכון לעכשיו זה לא מתוכנן. במופע שלנו נשבץ שירים מהאלבום החדש ואת מיטב הלהיטים שלנו".

מי יבוא: "הקהל שלנו הוא הקהל הכי מדהים בארץ, אנשים פתוחים ומאוד יפים בספיריט. אלו אנשים שאוהבים מוזיקה טובה בלי יותר מדי חותמות של מה קול ומה שצריך, שיודעים את זה באופן טבעי. זה לא שיא הטרנד, זה חתך לכל האורך, וזה מדהים".

הופעה אחרונה שהייתם בה: "של בורק הסום סיסטמה, בפסטיבל ענקי בצרפת, והם העיפו לנו את המוח. כל הופעה כזאת משפיעה עלינו, אנחנו נהנים ולוקחים מזה משהו – תמיד נולד ילד מוזיקלי מחוויה טובה".

מאחורי הקלעים: "ברק אובמה מתייעץ איתנו מדי פעם לגבי רגעי משבר, בענייני מוזיקה יש לו עצות טובות. ולפעמים בונו מתקשר לברר שהכל בסדר. וביניהם אנחנו עושים את רוב ההחלטות במו ידינו".  ומה הלאה: "למצוא את הגל המושלם במלדיביים ולגלוש שבוע בלי הפסקה. אחר כך טור עולמי בצפון אמריקה, ווסט ואיסט קוסט ודרום אמריקה, טור די אינטנסיבי. ויש גם אלבום חדש שאנחנו עובדים עליו כבר שלושה חודשים, ויש כיוונים חדשים שאנחנו מאוד מתרגשים מהם".

בלקן ביט בוקס ואינפקטד משרום בגני התערוכה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ