ברי סחרוף חוזר בשיר חדש מאלבום אישי חדש לאחר עשור - מוזיקה - הארץ

ברי סחרוף חוזר בשיר חדש מאלבום אישי חדש לאחר עשור

לאחר עשור עמוס בשיתופי פעולה מוצלחים חוזר ברי סחרוף בשיר חדש, "העין", מתוך אלבומו החדש שיקרא "אתה נמצא כאן". פרטים על האלבום המסקרן והשיר החדש להאזנה

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין

אמנם ברי סחרוף מעולם לא הפסיק להופיע ולהוציא אלבומים חשובים, אבל, "העין", שיר חדש שיוצא הבוקר מאלבום חדש, מבשר על אלבום ראשון של סחרוף מזה עשור שנושא את רק שמו של סחרוף כמבצע על העטיפה. 

מאז אלבומו המצויין "האחר" שיצא ב-2001 הוציא סחרוף אלבום משולש ומצליח בהופעה חיה ("בהופעה חיה 1993-2002"), אלבום מופתי משותף עם רמי פורטיס ("על המשמרת") ושני אלבומים מרתקים עם רע מוכיח ("11א" ו"אדומי השפתות").

האלבום החדש יקרא "אתה נמצא כאן" ואת השיר הראשון שיצא מתוכו, "העין", כתב ברי סחרוף בשיתוף דן תורן במילים ובן הנדלר במנגינה. בן הנדלר הפיק מוזיקלית את "העין" ובאלבום עצמו יהיו, ככל הנראה, גם שירים בהפקתו של אורן לוטנברג. עוד שמות שהוזכרו כשותפים ליצירת האלבום הם נעם רותם ועמיר לב וחלק מהשירים כבר נחשפו בהופעותיו של סחרוף ונשמעים טובים ומבטיחים.

 האזינו ל"העין" :

טוב שבאת. ברי סחרוף (צילום: רונן ללנה)

לחן: בן הנדלר וברי סחרוף

רק רציתי ללכת לישון, להפרד מעודף היומיום קשה למצוא מנוחה, כשהעין נשארת פקוחה. כבר ראיתי מראות שמראות, השתקפויות על תקרה נמוכה, השחר כמעט כבר עלה ורק העין גדולות מבטיחה. איך שהיא שואבת, ושוב אותי היא מדליקה על מה שנדמה שחייב שאי אפשר בלעדיו, איך שהיא שולחת, נצנוץ בוהק באפלה אל מה שנדמה שחייב שאי אפשר בלעדיו. רק רציתי להשתחרר, לעזוב הכל ולוותר המסיבה כבר מזמן נגמרה, ורק העין גדולות מבטיחה. איך שהיא שואבת ושוב אותי היא מדליקה על מה שנדמה שחייב שאי אפשר בלעדיו, איך שהיא שולחת, נצנוץ בוהק באפלה אל מה שנדמה שחייב שאי אפשר בלעדיו.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ