יום שני האחרון של אוקטובר: המוזיקה שלנו מתאימה למי שיש לו אהבה בנשמה

לאור ההצלחה המפתיעה של אלבום הבכורה ממכירות בהופעות, החליטו "יום שני האחרון של אוקטובר" להוציאו לחנויות. לקראת ההופעה בתמונע ביום חמישי, מנהיג הלהקה ישי גרוס מספר מה מחכה בהשקה המחודשת

מיה חופרי, עכבר העיר תל אביב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מיה חופרי, עכבר העיר תל אביב

שכנע אותנו לבוא: "כשהוצאנו את אלבום הבכורה שלנו לפני שנה החלטנו לא להוציא אותו לחנויות אלא להמתין עם זה, והוא היה זמין למכירה רק בהופעות שלנו. עכשיו, אחרי מכירה של כמה אלפים ואחרי ביקוש מהקהל, החלטנו שהגיע הזמן להוציא אותו לחנויות, ועל כך אנחנו חוגגים".

מה בהופעה, מה בהדרן: "השירים יהיו בעיקר שירי האלבום. אולי פשוט ננגן אותם לפי הסדר. כאילו מישהו עושה פליי במערכת ומקשיב לדיסק מהתחלה ועד הסוף. זה דבר שדי נעלם מהעולם היום, כי אנשים מורידים שיר אחד מתוך אלבום ולא מקבלים את האפקט של לשמוע יצירה מתחילתה ועד סופה. גם יבוא להתארח אביב מארק - סולן סאבוויי סאקרס לשעבר, וכנראה ננגן גם איזה שיר פאנק אחד שלו".

מי יבוא: "איזו שאלה מוזרה. אין לי ציפיות לסוג הקהל שיבוא. המוזיקה שלנו מתאימה לכל מי שיש לו אהבה בנשמה, שרוצה לתת בראש, ושגיטרות דיסטורשן עושות לו נעים. אבל נשמח בכל מי שיבוא. בלי הבדלי דת, גזע ומין. בקיצור - מי שבא ברוך הבא".

הופעה אחרונה שהיית בה:

פיית נו מור

מאחורי הקלעים: "אהובתי שתחיה, אם היא מגיעה להופעות. רנן ואורלי ממונוקרייב, שקובעים לנו את ההופעות ועושים עבודת קודש. יובל הסאונדמן וארי, שפשוט עושה הכל ומביא וייב שאין דברים כאלה בעולם. שגית, שעוזרת לנו ביח"צ כמו מלאך שירד מהשמים. נענע דיסק, שפשוט עוזרים בשקט בשקט, וכל מי שמדפיס את הפוסטרים, שתולה אותם, כל מי שמחלק פלאייר, לובש חולצה שלנו, מאזין לאלבום שלנו, כל מי שמדבר עלינו ועוזר לנו להפיץ את הבשורה וכל מי שיש לו ביצים לבוא אלינו לבאק סטייג' אחרי הופעה ולהגיד שהיה יופי ושהוא/היא אוהב/ת אותנו. זה ממש נעים".

ומה הלאה:  "עוד הופעות, עוד מוזיקה ועוד אהבה. מתכוננים גם להשקה הירושלמית - הבית הראשון שלנו. נופיע בקצה ב־26 בפברואר. בקרוב ניכנס להקליט את האלבום השני. יש כבר הרבה שירים חדשים, וזה ממש כבר בוער לנו באצבעות".

שני/אחרון/אוקטובר בהופעה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ