עכבר העיר אונליין

היום (חמישי), מציגה תחנת הרדיו קול הקמפוס, הרדיו של ביה"ס לתקשורת במסלול האקדמי של המכללה למנהל, את "מסע אספלט", פרוייקט המחווה לסשה ארגוב בהשתתפות אמנים צעירים כמו יהוא ירון, אביגייל רוז, אלון עדר ועינב ג'קסון כהן.

הפרוייקט שהופק על ידי טלי פולק, מפיקה עצמאית ושדרנית בתחנה, אמור להראות מה קורה כשהמוסיקה האלמותית של ארגוב פוגשת קול צעיר ורעב. מיטב האמנים הצעירים והעצמאיים הפועלים כיום בארץ נרתמו לפרוייקט, שנוצר די במקרה. מה שאמור היה להיות שידור חד פעמי בקול הקמפוס , הפך לפרוייקט רב משתתפים רחב היקף.

הבחירה בפורמט האינטרנטי הבעה מתוך רצון לשמור על הרוח שליוותה את עשיית האוסף , אשר הוקלט בהתנדבות ובאופן עצמאי , ללא מימון או תמיכה וללא מטרות רווח.

התוצאה – אוסף של 27 שירים מגוונים, הכוללים שלל פרשנויות שונות לקסם הארגובי, עם סאונד עדכני, וניסיון לתבל את שיריו ברוח קצת אחרת.

את "מסע אספלט" ניתן יהיה להוריד  בסכום סמלי של כ-10 ש"ח, לכיסוי עלויות זכויות יוצרים והפקה. ההורדה תציע לגולשים גם עטיפה וחוברת מעוצבת עם מילות השירים והקרדיטים.

הדור הבא שני השירים שמוצגים בהשמעת בכורה בלעדית לגולשי "עכבר העיר אונליין", מתוך הפרוייקט, הם של אלון עדר ועינב ג'קסון כהן. שני היוצרים המבטיחים, מסיימים בימים אלה את העבודה על אלבומי הבכורה, המסקרנים, שלהם שייצאו בחודש הבא. לצד כל אחד מהביצועים לשירי ארגוב של שני האמנים בחרנו גם להכיר לכם מהשירים החדשים והמקוריים שלהם:   

אלון עדר, בנו של המוזיקאי החשוב יהודה עדר, מבצע בפרוייקט את "אהובתי שלי לבנת צוואר" שכתבו יעקב שבתאי וסשה ארגוב. עדר בדרך לאלבום בכורה אחרי מופע מוצלח בפסטיבל הפסנתר האחרון ובאלבומו יכללו טקסטים דל משוררים כמו אברהם חלפי ויהונתן גפן. הסינגל הראשון ששיחרר מאלבומו היה "ויש ציפור בשמיים".   

אלון עדר שר סשה ארגוב  - אהובתי שלי לבנת צוואר:  

אלון עדר - ויש ציפור בשמיים:

עינב ג'קסון כהן, יוצרת ופסנתרנית צעירה, מבצעת בפרוייקט את "כשאור דולק בחלונך" שכתבו עמוס אטינגר וסשה ארגוב. כהן, גם היא,  בדרך לאלבום בכורה, וגם היא, אחרי מופע מוצלח בפסטיבל הפסנתר האחרון. השבוע שיחררה כהן את "שיר הרס", קליפ חדש לסינגל השני מאלבומה שיקרא "עץ נופל ביער".   

עינב ג'קסון כהן שרה סשה ארגוב - כשאור דולק בחלונך:

עינב ג'קסון כהן בקליפ החדש "שיר הרס": 

עינב ג'קסון כהן בהופעה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ