מיה חופרי, עכבר תל אביב

שכנע אותנו לבוא: "יש לנו קצב מעולה וחזק, שאמור להיות מספיק בשביל להרים אנשים מהרגליים לרקוד. למארק יש דרך מקורית ויחודית לתפעל את הבמה, מה שגורם לכל הופעה להיות שונה מהשנייה ועדיין מעניינת ורעננה".

מה בהופעה, מה בהדרן: "אנחנו מחליטים על השירים שננגן בדקה האחרונה ולעתים גם משנים במהלך ההופעה עצמה, תלוי במצב הרוח שלנו, ולפעמים יש הפתעות. בטוח יהיו שירים חדשים, שירים מהאלבום האחרון, 'Your Future Our Clutter', וכמה שירים ישנים, ואולי גם שיר מאוד מאוד ישן. עיתונאים מנסים לתאר את הסאונד שלנו בצורה מרושלת, אז אני לא אנסה לעשות זאת בעצמי. קשה לתת לו קטגוריות והוא כל הזמן משתנה, הרבה להקות טוענות שהן מושפעות מהסאונד אבל אף אחת לא נשמעת כמו דה פול באמת".

»» תמיד שונה, תמיד אותו הדבר - עמיר לב על מארק אי.סמית ודה פול

מי יבוא:

הופעה אחרונה שהיית בה: "לפעמים אנחנו צופים בלהקות אחרות כשאנחנו מופיעים בפסטיבלים, בעיקר מתוך סקרנות. כולנו נהנינו מההופעה של Valiant Thor בפורטוגל השנה. קשה להשוות, כי מה שאנחנו עושים בדרך כלל מאוד שונה משאר הלהקות".

מאחורי הקלעים: "אני גיטריסט בלהקה בארבע השנים האחרונות, אבל מארק אי סמית מוביל את הקבוצה כבר יותר מ־30 שנה עם הרכבים משתנים".

ומה הלאה: "סיימנו עכשיו סיבוב הופעות מקצה לקצה מבריטניה לאוסטרליה, כך שאנחנו מאוד עסוקים כרגע. שבוע אחרי ההופעה בתל אביב יש לנו הופעה בשווייץ, אבל המשך הלו"ז לא נסגר עדיין סופית. חוץ מהופעות נעבוד על האלבום הבא".

»» דה פול בישראל - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ