רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

אייל גולן נעצר ושוחרר: חשוד בהעלמת מיסים בגובה מיליון שקלים

רשות המיסים טוענת כי בתקופה האחרונה נערכה חקירה סמויה כנגד גולן המצביעה על חשד לעברות מס. גולן מצידו יופיע כבר הערב בהתנדבות בפני ילדים חולי סרטן

תגובות

פרשת המיסים של אייל גולן ממשיכה לעורר כותרות: הזמר נעצר ושוחרר בערבות היום (שני) בחשד להעלמת עסקאות בהיקף של למעלה ממיליון שקלים.

לאחר שהתגלה כי נחקר אמש ברשות המיסים, זומן גם היום הזמר לחקירה נוספת שהסתיימה בהחלטת בית משפט השלום בירושלים לאשר את שחרורו של גולן לביתו בתנאים מגבילים הכוללים ערבות עצמית בסך של רבע מיליון שקלים, הפקדת מזומן לטובת בית המשפט בסך של 150 אלף שקלים וערבות צד ג' בגובה של 400 אלף שקלים.

הבקשה לבית המשפט הוגשה על ידי מחלקת חקירות מע"מ בירושלים ובה הועלה החשד כי גולן, באמצעות חברת ההפקות "ליאם הפקות" שבבעלותו, אינו מדווח על חלק מהכנסותיו בהופעות באירועים פרטיים ולא מוציא עבור רבות מהן חשבוניות מס כנדרש בחוק.

עוד מתברר היום כי בתקופה האחרונה ניהלה רשות המיסים חקירה סמויה כנגד גולן ובמהלכה נאספו, כך לטענתם, ראיות רבות המחזקות את אותם חשדות ומצביעות על כך שגולן, בהיותו בעליה של חברת ההפקות, קיבל כספים באמצעות עובדי משרדו ולא הוציא על כך חשבוניות מס כפי שהחוק דורש. אמש, בעת שעברו החוקרים לשלב הגלוי של החקירה, נערכו חיפושים בביתו של הזמר ובביתם של מנהלים בחברת ההפקות ובמסגרת חיפושים אלו הוחרמו מחשבים, טלפונים סלולאריים ומסמכים רבים.

ברשות המיסים מציינים היום גם כי במהלך התשאול והחקירה שעברו המעורבים בפרשה נמצאו סתירות רבות ולא התקבלו הסברים מניחי דעת לחשדות.

מרני רהב, דוברו של גולן, נמסר: "אייל גולן יופיע כבר הערב בפני ילדים חולי סרטן בהתנדבות כפי שהתחייב לפני חודשיים, וייצא בסוף השבוע לסיבוב הופעות בארצות הברית כמתוכנן"

*#