אייל גולן נחקר הבוקר ברשות המיסים - מוזיקה - הארץ

אייל גולן נחקר הבוקר ברשות המיסים

מצטרף לכוכבי זמר ים תיכוני נוספים שנחקרו בעבר כמו קובי פרץ ומשה פרץ. מקורבים לגולן מדגישים כי הם אלה שהחלו בבדיקה

מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין

הזמר אייל גולן נחקר היום (ראשון) ברשות המיסים בירושלים בחשד להעלמת מס, כך מתברר בשעות אלו.

ברשות המיסים סרבו למסור היום פרטים אודות החקירה אך אישרו לעכבר העיר אונליין כי גולן אכן מצוי בהליך חקירה. מקורבים לגולן טוענים היום שאותו הליך החל דווקא ביוזמתו של הזמר ובאי כוחו ומתנהל מזה מספר חודשים.

"זהו הליך שרשות המע"מ מנהלת איתנו מזה מספר חודשים", נמסר מחברת ההפקות של גולן בתגובה, "החברה יזמה את ההליך ומשתפת איתנו פעולה מלאה כבר ששה חודשים מאז החלה הבדיקה שאנו יזמנו מול רשות המע"מ".

בצדו של גולן ממשיכים ומדגישים את טענתם כי הם אלה שהחלו בבדיקה ומסכמים: "אנו מקוים שההליך יסתיים בקרוב ומדגישים שאנו אלה שפנינו לרשות לבדוק את הספרים של החברה".

גולן בן ה- 39 מצוי בשנים האחרונות בשיא הצלחתו ומצליח למלא אולמות גדולים כמו היכל נוקיה ואמפיתאטרון קיסריה בהופעותיו. לאחר שבחודש מרץ האחרון הוציא את אלבומו ה- 14, "דרך לחיים", והגיע עמו למעמד פלטינה, פורסם בראש השנה האחרון כי גולן הוא הזמר המושמע ביותר בשנה החולפת בתחנות הרדיו הישראליות, זאת על פי נתוני חברת "מדיה פורסט".

כזכור, גולן אינו כוכב הזמר הים תיכוני הראשון להיחקר ברשות המיסים בתקופה האחרונה. בשנה שעברה היו אלה הזמרים קובי פרץ ומשה פרץ שנחקרו תחת חשדות דומים על העלמת סכומים בגובה של מיליוני שקלים. באותה עת אף הצהירו גורמים שונים במחלקת מע"מ כי בדעתם להמשיך ולשים דגש על בדיקת תקינות ספרי החשבונות של אמנים שונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ