מהדורות החדשות ברדיו 88FM יבוטלו

רשות השידור מנסה לעודד את ההאזנה לתחנות המוזיקה שלה. במסגרת השינויים תשדר "רשת ג'" במהלך היום להיטים ישראליים מכל הסוגים, ללא חלוקה לתכניות

מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין

והרי החדשות: ועדת הרדיו לענייני מוזיקה ברשות השידור הודיעה הבוקר (רביעי), על החלטתה להפחית את מינון מהדורות החדשות המושמעות בתחנות הרדיו של "קול ישראל". בתוך כך, הודיעה גם על הפסקה מוחלטת של שידורן בתחנת  88FM .

על פי ההחלטה החדשה, החל מיום ראשון הקרוב, ה- 9 בינואר, יבוטלו כל מהדורות החדשות בתחנה זו, יופחת מספר המהדורות המשודרות בתחנת "קול המוזיקה" לארבע ביום וב"רשת ג'" לא ישודרו מהדורות חדשות בימי שבת.

את המהלך התקדימי מתכננים ברשות השידור לבחון לאורך תקופה של חצי שנה, ולאחריה יוחלט האם מדובר בצעד סופי. על פי הודעת הרשות, השינוי נועד לעודד את ההאזנה למוזיקה בתחנות אלה, אבל ייתכן שגם מעיד במידת מה על מגמת שינוי וירידה בצריכת החדשות של המאזין הישראלי.

פרט להפחתת כמות החדשות, הוועדה מודיעה היום גם על שינוי באופיים של שידורי "רשת ג'". כך, החל מיום ראשון תשדר התחנה מידי יום בין השעות 7:00 ל- 19:00 להיטים ישראליים מכל הסוגים ברצף ללא חלוקה לתוכניות, כפי שהיה נהוג עד היום.

אך הוועדה לא מסתפקת בשינויים אלה. יושב ראש הועדה, יעקב נווה, ביקש לדון בהצעה אותה הוא מגדיר כ"מיתוג מחדש של מצעד הפזמונים הישראלי". במסגרת רעיון זה, ייתכן שויווצר שיתוף פעולה בין הרדיו לטלוויזיה בשידור המצעד, זאת תוך שילוב של עורכי מוזיקה מתחנת 88FM יחד עם הצבעת המאזינים באמצעות הודעות טקסט, אתר אינטרנט ואף במהלך הופעות ברחבי הארץ. על מהלך זה, כאמור, טרם הוחלט בוועדה אבל הוא עתיד לעלות לדיון בקרוב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ