מיה חופרי, עכבר העיר

שכנעו אותנו לבוא: "המופעים הקרובים הם חלק מסיבוב הופעות ארצי צפוף, שחוגג השקה של סינגל שהוקלט באולפני ריל וורלד של פיטר גבריאל, ויוצא על גבי תקליטון 7 אינץ'. בסיבוב הזה נתמקד יותר במועדונים קטנים במקומות שטרם הגענו אליהם, כמו הגלבוע, הצפון הרחוק - שבי ציון - והדרום".

מה בהופעה, מה בהדרן:"החומר שנעשה בהופעות לקוח מכל האלבומים שהתפוחים הוציאו, כולל קטעים חדשים שבתהליך גיבוש לאלבום חדש שייצא בתחילת 2012. בהופעה יהיו שירי לכת, שירי מולדת ובעיקר שירי עם מבית היוצר. יהיו כנראה גם הפתעות".

מי יבוא: "הקהל של התפוחים מאוד מגוון. יש סקייטרים בני 15, הייטקיסטים עם ילדים, מוזיקאים ובעיקר בליינים בכל גיל. חבל שבחלק גדול מהמועדונים אין כניסה מתחת לגיל 18, והרבה חבר'ה צעירים לא נחשפים להופעות שלנו. לפחות בזאפה יש כניסה לכל הגילים".

הופעה אחרונה שהייתם בה: "השבוע – הופעה של האורקסטרה של אבי ליבוביץ'. אחלה סאונד, יופי של עיבודים!".

מאחורי הקלעים: "הכל טמון במאחורי הקלעים של הלהקה. שם זה מתחיל. יש דינמיקה של להקה כמו במשפחה. אנחנו רגילים להיות יחד וזה אחלה האנג. מאוד כיף לעבוד יחד. לא התראינו כבר הרבה זמן. מרגש לחזור להיפגש ולעבוד עם כל החבר'ה. יש חזרות אינטנסיביות לפני ההופעות. אנחנו סוגרים חדר חזרות לכל היום ומזה עושים איוונט עשיר מוזיקלית. כל חזרה מתחילה בג'אם. אנחנו מנסים ליהנות כמה שיותר בחזרה ומדמים הופעה. מאמינים שהחזרות צריכות להישמע לפחות טוב כמו הופעה, מבחינה אנרגטית ומוזיקלית".

ומה הלאה: "אנחנו מתכוננים לצאת לסיבוב הופעות באנגליה ובספרד בתחילת אוגוסט בעונת הפסטיבלים הקרובה. לוח זמנים צפוף, הרבה הופעות וטיסות. כמעט כל ערב בעיר אחרת. אבל אנחנו מתים על זה ובהחלט מתרגשים. וכאמור, מקווים להוציא את האלבום הבא בתחילת שנה הבאה".

» התפוחים בהופעה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ