אביה של איימי ויינאהוס מקים קרן שתעזור למכורים להגמל מסמים

קרן חדשה שתתמוך במכורים לסמים המנסים להשתקם, תוקם על ידי אביה של איימי ויינהאוס. בנוסף הוא מספר שבתקופה האחרונה היתה ביתו "שמחה כמו שלא הייתה שנים רבות"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

איימי ויינהאוס 1983-2011: פרוייקט מיוחד» עינב ג'קסון כהן בטור פרידה » סופה של הבטחה: כישרון אדיר וכנות נדירה» נפילתה ונפילתה: מסלול ההתרסקותה» מועדון 27 ממשיך לקבל חברים» מארק רונסון: "זה אחד הימים העצובים בחיי"מיטש ויינאהוס, אביה של הזמרת איימי ויינאהוס שהלכה לעולמה השבוע, חשף כי הוא מתכנן להקים קרן על שמה של בתו על מנת לעזור לאנשים המתמודדים עם התמכרויות. "אם אתה לא יכול להרשות לעצמך לשלם על מרפאת שיקום פרטית, יש רשימת המתנה בת שנתיים במוסדות הרגילים", אמר ויינהאוס בהלווייתה של הכוכבת שנערכה אתמול בלונדון.

ויינאהוס סיפר שבתו בת ה-27 דווקא הצליחה להתגבר על התמכרותה לסמים. עוד הוסיף כי היא "ניסתה בכל כוחה להתמודד עם בעיות השתייה שלה" וכי בימיה האחרונים היא הייתה שמחה כמו שלא הייתה שנים רבות". גם הפוליטיקאי וחבר הפרלמנט הבריטי קייט וואז הציע לאביה של הכוכבת המנוחה עזרה עם הקמת הקרן. "אני מאוד שמח לעזור למיטש בכל דרך בה אני יכול בנוגע לקמפיין החשוב שלו, ובכלל לעזור בשיקום אלה שיותר פגיעים ורגישים בחברה שלנו", אמר.

אביה של וויינאהוס סיפר עוד כי בתו זוכת הגראמי, שנמצאה ללא רוח חיים במיטתה ביום שבת האחרון, ניסתה להתמודד עם התמכרותה לאלכוהול ו"בדיוק סיימה שלושה שבועות בהן הייתה פיכחת". הוא סיפר גם כי היא דיברה על תוכניותיה להשתקם ולהחלים מההתמכרות. על פי דבריו אמרה לו הזמרת "אבא, הספיק לי, אני כבר לא יכולה להסתכל לך בפנים, לראות את מבטך ובכלל את המבט של שאר בני המשפחה". עוד הוסיף: "לדעת שהיא לא הייתה מדוכאת, שהיא מתה שמחה, זה גורם לנו להרגיש הרבה יותר טוב".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ