מתכוננים לפול סיימון: קרוב יותר לבמה ושירותים חדשים - מוזיקה - הארץ

מתכוננים לפול סיימון: קרוב יותר לבמה ושירותים חדשים

הפקת המופע של פול סיימון בישראל הפיקה לקחים מהתלונות בהופעתו של בוב דילן. הבמה תוקם לאורך האיצטדיון, הוזמנו שירותים חדשים לשימוש הקהל ומסכים משוכללים יוקמו לצד הבמה. בנוסף - מה ינגן פול סיימון?

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין

ההכנות לקראת הופעתו של פול סיימון בישראל בעיצומן. בניגוד לרוב המופעים באצטדיון רמת גן, המופע יתקיים לרוחב האצטדיון ומוצאים למכירה כ-24,000 מקומות, כך שמרחקי הצפייה קטנו לכדי 50% בהשוואה למופעים קודמים. עקב דרישות מקהל רוכשי הכרטיסים הוחלט לתחום שני מתחמי דשא לכרטיסי עמידה מיוחדים ב-390 שקלים. על מנת לאפשר לקהל תנאי צפייה אופטימליים במופע, הוזמנו מסכי וידיאו חדשים שיוצבו בצידי הבמה ויהיו מהגדולים שהוקמו בישראל. » פול סיימון בישראל - כל הפרטים

בנוסף, כנראה כהסקת מסקנות מהופעתו של בוב דילן באצטדיון, הזמינו המפיקים מערכת שירותים חדשה לשימוש הקהל. המופע, שיתקיים בהערב, יארך כשעתיים ובו יבצע פול סימון ממבחר להיטיו בלווי שמונה מוזיקאים. על פי סטליסט של הופעה שביצע לאחרונה בלונדון, בין הלהיטים שהוא צפוי לנגן: "Still Crazy After All These Years", "Slip Slidin' Away", ו-"50 Ways to Leave Your Lover". חשוב לציין שאין זה אומר בהכרח שיבצע את אותם שירים במופע בארץ.להלן סדר השירים במופע שערך בלונדון:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ