רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

חרם חרם לך מכורתי: החוקים הבאים שיונחו על שולחן הממשלה

כל הופעה של מוזיקאי בישראל תחויב להסתיים בשירת התקווה, בטלוויזיה ישדרו רק דברי תורה וחברי הקהילה הלהט"בים יחויבו לענוד טלאי ורוד. נשמע הזוי? זה יתכן, זה אפשרי, כל עוד אנחנו מחרימים

תגובות

בראשית הקימו את היכל התרבות באריאל, אחריו הגיע מכתב האמנים שקראו להחרים את היכל התרבות באריאל, אחריו הגיעה המחאה נגד האמנים שקראו להחרים את היכל התרבות באריאל. באותו זמן מוזיקאים עוכרי ישראל כמו אלביס קוסטלו והפיקסיז הפכו את ישראל כולה להיכל התרבות באריאל. בדרך התארגנו העיריות כדי להגן על תושביהן מפני מוזיקאים שלא שרתו בצבא ושרת התרבות יזמה את ה"פרס ליצירה ציונית" כדי להגן על עם ישראל מבמאים כמו סכנדר קובטי ושלומי אלקבץ. השבוע עבר בכנסת חוק החרם והצליח לעורר סערה ציבורית ערה. נבחרי הציבור לא אוהבים אנשים שלא חושבים כמוהם, ובניגוד לאנשים לא חושבים כמוהם, יש להם מה לעשות נגד זה. בעקבות החוק החדש ניסינו להתחקות אחריי כיוון הרוח שנושבת מבית המחוקקים, ולהבין איך יושפע עולם התרבות שלנו מהמגמה המטרידה הזו. הנה כמה מהצעות החוק שיונחו בקרוב על שולחן הממשלה:

» הקולנוע הישראלי יעסוק רק במלחמות בהן השגנו ניצחון ברור ומוחלט – אחרי כל הכמעטים האלה בטקס האוסקר והפרסים השוליים האחרים, הגיע הזמן להביא הביתה פסלון. העולם לא אוהב לוזרים ולעולם לא זוכר את אלה שהגיעו במקום השני. ארי פולמן וחבר מרעיו יידרשו להפיק סרטי ניצחון עתירי פאתוס ושאר רוח למבצע אנטבה המהולל, לניצחון הבזק במלחמת ששת הימים, להשמדה האמיצה של הכור העירקי ולמהפך הסנסציוני במלחמת יום כיפור. הקץ להתבכיינות על צלקות נפשיות והמחיר הנפשי שמשלמים ילדים על מלחמות. ראיתם פעם סרט של במאי כורדי שעוסק בצלקות שהותיר בו שלטון האימים של סדאם?» כל הופעה של מוזיקאי בישראל תחויב להסתיים בשירת התקווה – גם אם הוא לא ישראלי. דמיינו בעיניי רוחכם את התרוממות הרוח כשמטאליקה ינגנו את ההמנון וגליקריה תאבק במילים של נפתלי הרץ אימבר. הנוכרים והעמלקים שבאים להרביץ קופה על העם היושב בציון, מוכרחים להבין שהמדינה היא מעל הכל. בייחוד מדינה צודקת, הוגנת ושוויונית כמו ישראל. בצידי הבמה יש להציב שני דגלי ענק של ישראל ועל המסך המרכזי להקרין את דמויותיהם של ראש הממשלה, נשיא המדינה ואביגדור ליברמן. חובת השירה חלה על כל הנוכחים באירוע ללא יוצא מן הכלל, אזרחים שישכחו את המילים או יתבלבלו בשירה יישלחו למחנות העבודה של ישראל ביתנו.

» אמנים שישירו בשפות זרות יאבדו את אזרחותם הישראלית. גבע אלון - רוצה לשיר לקהל האמריקני? תבקש ממנו שיעזור לך גם עם הגרין קארד. יהודי דבר עברית! "כווול עוד בליייייייבבבב פניימההההה". מטאליקה נותנים כבוד (צילום: AP)

» מוסדות התרבות התל אביבים יועברו אל מעבר לקו הירוק – ניסיתם למצוא חניה ליד בית ליסין? יש לכם מושג איזה רווח אפשר לעשות מלמכור את השטח של היכל התרבות? נעביר את התיאטראות והמוזיאונים לברקן וקדומים, וניתן לחולדאי מקום להרים עוד מגדל לשמיים של תל אביב. קברניטיה הגאונים של מדינת ישראל הגו תכנית ביזור של מוסדות התרבות כדי לפרק את תל אביב מההגמוניה שיש לה בתחום. התכנית זכתה לברכתו של ראש עיריית תל אביב שאמר: "הזקנים שבאים לראות אופרה גם ככה אוטוטו ימותו, מהצעירים שיקנו דירות במגדלים אפשר לחלוב עוד שנים ארוכות של ארנונה ומיסים".

» הפריים טיים בכל הערוצים יכיל לפחות 80% של דברי תורה ודרשות של גדולי הדור. – הקץ לנבערות של ג'קי ולטימטומת של אתי. הנוער לא ילמד מזה שום דבר טוב. עדיף לו שיוקסם מדבריו של הראשון לציון באשר להלכות ניגוב הישבן בשנת שמיטה. כולנו זוכרים את תוכנית הקאלט של הרב שמואל אבידור הכהן בערבי שישי ועתה הגיעה השעה להחזיר עטרה ליושנה. בין התוכניות החדשות שיועלו בלוח השידורים: "מי רוצה להיות משגיח כשרות?", "אל תפיל את הקפוטה", "המרוץ אל הרבנות" ותכנית הילדים "משתוללים בשטייטעל"."מי רוצה להיות משגיח כשרות?". ג'קי מנחם (צילום: רונן אקרמן)» אנשי תרבות ורוח שלא ביצעו שרות צבאי מלא ו/או שרות לאומי ו/או שרות מילואים ו/או גדנ"ע ו/או התנדבות בקיבוץ ו/או השתלמות תורנית ו/או טיול שנתי במזרח ירושלים לא יוכלו לפעול בתחומי התרבות הישראלית ויודרו הדרה חברתית מלאה. מי צריך פרזיטים מוצצי דם? תנו לנו עוד לוחמים רגישים ומלאי אמירה מקורית ומרתקת כמו הראל מויאל ועידן עמדי. הספילברג הישראלי הבא לבוש כרגע במדי מג"ב ומאייש בעוז עמדה במחסום חווארה.

» לשלול מלהט"בים את זכות הדיבור וההבעה – הם עוד עלולים להרעיל לילדים שלנו את המוח עם הרעיונות החולים האלה שלהם. הרי ברור לכולנו שהם אלה שמזהמים את התקשורת עם ההשקפות הפסיכוטיות שלהם. בנוסף, יחויבו חברי הקהילה לענוד טלאי ורוד במקום בולט על גופם כדי להקל על הזיהוי שלהם, רובעי המגורים שלהם יוקצו לפאתי העיר ויגודרו בגדר חשמלית ותישלל מהם הזכות לחינוך ולהגנה משפטית.חברי הקהילה תמיד היו ידועים בחוש האופנה שלהם. גל אוחובסקי (צילום: אייל טואג)

» שמאלנים יורשו להביע את דעתם ברשת אבל רק בגוגל פלוס. אחרי שגם המתנחלים למדו להשתמש בפייסבוק והמחאות הפכו להיות מיינסטרים (קוטג'? וואלה?), נשאר לשמאל מפלט אחרון לשתף בו דעותיו האנטי ישראליות. בגוגל פלוס יוכלו להמשיך השמאלנים לדבר בינם לבין עצמם. לנשארים בפייסבוק תנתן זכות הבחירה וחופש הביטוי בתחום תמונת הפרופיל – דגל ישראל או גלעד שליט.

*#