שיר להשמעה: הראל סקעת משתף פעולה עם רן שם טוב

סקעת משחרר את השיר הראשון מאלבומו השלישי שייצא בהמשך השנה. את האלבום הפיק רן שם טוב, סולן להקת איזבו. סקעת: "שני קצוות של מוזיקה הופכים לאחד"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

שיר חדש להראל סקעת, ״תהיה לי אהבה״. זהו הסינגל הראשון מתוך אלבומו השלישי שייצא בהמשך השנה. את השיר, כמו את האלבום, הפיק מוזיקלית המנהיג של להקת איזבו ואחד המפיקים המוערכים בארץ, רן שם טוב. החיבור המפתיע מגיע מכיוונו של סקעת, שבחר בשם טוב מתוך חיפוש וסקרנות ובעיקר מהרצון לאתגר את עצמו מוזיקלית. את השיר כתב סקעת יחד עם נועם חורב ועל הלחן אחראים יהל דורון וגיא מנטש. חורב כבר כתב לסקעת בעבר את "מילים" איתו ייצג אותנו הזמר בתחרות האירוויזיון של 2010.» הראל סקעת - כל הפרטיםאלבומו הראשון של סקעת הנקרא על שמו יצא לפני חמש שנים וזכה להגיע למעמד של אלבום פלטינה. אלבומו השני "דמויות" יצא שלוש שנים אחר כך, ועל שניהם ניצח יזהר אשדות כמפיק מוזיקלי. לאחרונה ציין סקעת מעל ל-300 מופעים בהיכלי תרבות ובמועדונים ברחבי הארץ. את סיבוב ההופעות שלו, שהחל בשנת 2008, הוא יחתום בהופעה מיוחדת באמפי שוני בבנימינה (16.07.11). במקביל יכנס לעבודה על מופע חדש שיושק עם צאת האלבום החדש, לקראת החגים.

יחד עם השיר מסר סקעת הסבר משלו על העבודה עם שם טוב: "13:00 בצהריים. יושבים באולפן המעושן של רן שם טוב. זהו חדר ההשראה והניסויים, המעבדה הפרטית שלי. כאן שני קצוות של מוזיקה נפגשים והופכים לאחד שלם. חדש. הגיטרה מהדהדת לי בראש. ספק מההופעה אתמול או מאיזה לופ שרנץ' עף עליו עכשיו. אבל זה זה. זה הרגע שבו כאילו הקוצים הופכים להיות עיטור בתכשיט המקצוע הזה. מוסיקה. וזה מרגיש נפלא, זו תקופה נפלאה, תקופה של שינויים".

הראל סקעת - "תהיה לי אהבה":

"ואחרי שכבר חשבתי לוותרכן יום אחד אוליעוד תהיה לי, אהבה כזאת שתישאר"

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ