אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

שמעון פרס בהחלט יודע איך למשוך בחורות: הזמרת שאקירה תגיע לארץ כחלק מוועידת הנשיא לשנת 2011 אותה הוא מארגן. כפי שכבר פורסם, גם הקומיקאית שרה סילברמן תיקח חלק בוועידה. היום (חמישי) אחה"צ אישרו רשמית מפיקי הוועידה כי הזמרת הקולומביאנית תצטרף אף היא לוועידה שתיפתח בשבוע הבא בירושלים. כרגע לא ידוע על הופעה מלאה של הזמרת.

הכוכבת צפויה להשתתף בפאנל הפתיחה, שיעסוק בין השאר בחשיבות חינוך הנוער. ועידת הנשיא "פונים אל המחר" 2011 היא הועידה השנתית השלישית בחסותו של נשיא מדינת ישראל, מר שמעון פרס, ותיערך בירושלים בין ה-21-23 ביוני. מטרתה היא לשנות את העולם ולהשפיע על המחר. בוועידה משתתפים כ-3500 איש מכל העולם, ובמהלך יומיים וחצי מתקיימים מפגשי מליאה ופאנלים בקשת רחבה של נושאים שמתמקדים כולם בשאלה איך לעצב מחר טוב יותר.שאקירה, בת 34, היא אחת מכוכבות הפופ הגדולות בעולם, כשאחת המעלות שלה הן היותה כותבת, מלחינה ומפיקה מוזיקלית בנוסף לזמרת מבצעת. בין להיטיה המפורסמים ידועים במיוחד "Whenever, Wherever" ו-""Hips Don't Lie. אלבומה הבינלאומי האחרון יצא ב-2009 ונקרא "She Wolf".שגרירה של רצון טוב. שאקירה:

 בשנה שעברה ביצעה שאקירה את שיר המונדיאל  "Waka Waka (This Time for Africa‎)‎" שהיה ללהיט ענק ברחבי העולם והקליפ שלו זכה ליותר מ-300 מיליון צפיות ביוטיוב. היא נבחרה לשגרירת רצון טוב של ארגון יוניצף בו היא פעילה, והמקימה של הארגון ההתנדבותי  "Fundacin Pies Descalzos" שמטרתו לתת הזדמנות נוספת לילדים ממשפחות מצוקה על ידי הקמת בתי ספר, חלוקת מזון ושירותים רפואיים לילדים ממדינות עולם שלישי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ