נדחתה הופעתו של בריאן פרי בישראל - מוזיקה - הארץ

נדחתה הופעתו של בריאן פרי בישראל

בעקבות צנתור שעבר בליבו בשבוע שעבר, נאלץ סולן "רוקסי מיוזיק" לדחות את ההופעה, שהיתה מתוכננת להתקיים ב-19 באפריל. מההפקה נמסר כי ההופעה תתקיים ככל הנראה בחודש יוני הקרוב בהיכל התרבות

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מערכת עכבר אונליין

בעקבות הצינתור שעבר בליבו השבוע, הופעתו של בריאן פרי בישראל, שהיתה אמורה להתקיים ב-19.4 בהיכל התרבות - נדחית, ככל הנראה, לחודש יוני. בהודעה שיצאה מטעם חברות פלאג פרודשן , טריפל פאנקשן והאוזן השלישית, האחראיות על הבאת המופע של פרי לישראל, טוענת ההפקה כי  רופאיו של פרי הורו לו לנוח בשבועות הקרובים ולחדול זמנית מהופעות. "מנהליו של פרי סיפרו לנו כי פרי התאכזב מההנחיה של רופאיו ומבטיח לקהל לשוב להופיע בקרוב".עוד נמסר מההפקה, כי בימים הקרובים תצא הודעה מסודרת על מועד חלופי להופעה, אשר צפוייה להתקיים בחודש יוני הקרוב בהיכל התרבות בתל אביב. הכרטיסים שנרכשו להופעה שתוכננה ל-19 באפריל יהיו תקפים להופעה שתתקיים ביוני.פרי, לשעבר סולן "רוקסי מיוזיק", הקים את הלהקה בתחילת שנות השבעים יחד עם פיל מנזנרה, אנדי מקיי, פול תומפסון, בריאן אינו ואדי ג'ובסון ואלבומם הראשון, שנקרא על שם ההרכב, היה בין המובילים במצעדים באותה תקופה. במקביל לחברותו בלהקה פיתח פרי גם קריירת סולו ובאלבומיו אף נהג לארח את חברי "רוקסי מיוזיק" מדי פעם ויצר בהם לא מעט גרסאות כיסוי לשירים של אמנים כמו בוב דילן ו"הרולינג סטונס.

עם השנים הפך פרי ליותר ויותר פופולארי, דבר שאפשר לו הישגים שונים כמו שיתופי פעולה עם ג'וני מאר, גיטריסט להקת ה"סמית'ס". בשנות התשעים הקליט אלבום עם אינו, שותפו לשעבר ב"רוקסי מיוזיק", שבינתיים התפרקה, והדבר הביא במרוצת הזמן לאיחוד מחודש של חברי הלהקה עד שב- 2002 חזר פרי לקריירת סולו משלו.  בשנה שעברה הוציא את אלבומו האחרון, "Olympia", שמכיל חומרים מקוריים של פרי בשיתוף עם חברי הלהקה המקוריים ובמופע הקרוב יבצע גם שירים מתוכו.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ