שיר להשמעה: אביגייל רוז לקראת הופעת ההשקה - מוזיקה - הארץ

שיר להשמעה: אביגייל רוז לקראת הופעת ההשקה

"הביצועים של השירים בהופעה אנרגטיים וחזקים. כמו בחיים". אביגייל רוז משיקה אלבום חדש, ונותנת שיר להאזנה מתוכו: "נ.ב"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מיה חופרי, עכבר העיר

שכנעי אותנו לבוא: "השקה לאלבום החדש שלי, 'חצי נחמה', שמסכם את תפיסת עולמי בזמן האחרון. ההפקה המוזיקלית עוטפת בשמחה את העצב שלי, המחשבות שלי והתקוות שלי. דודו טסה ואני נבצע כמה שירים, וזה יוצא ממש יפה. לא אספר איזה כי אני רוצה להפתיע. מנגנים איתי דניאל רוט, שי רוט, טל תמרי ואלעד סיקל, הם מדהימים ואני חולה עליהם. לגבי ההדרן, יהיה רק אם יבקשו, זה לא מובן מאליו לעלות להדרן". 

מה בהופעה, מה בהדרן: "הביצועים של השירים בהופעה שונים מאוד מאלבום, הם אנרגטיים וחזקים. כמו בחיים, כשאתה יוצא החוצה אתה משתדל להיות עם אנרגיות גבוהות, ובבית אתה לבד ויותר שקט. את האלבום כיף לשמוע לבד ואת ההופעה יותר כיף ביחד. במופע נבצע שירים מהאלבום הראשון, 'מלחמה יומיומית', מהאלבום החדש, אני מכינה גם ביצוע מיוחד לשיר של תיקי דיין ועוד כל מיני".

מי יבוא: "אני חושבת שאני מצפה לראות אנשים שאוהבים את המוזיקה שלי. בקיצור, שיהיה מפוצץ". אביגייל רוז - נ.ב:

הופעה אחרונה שהיית בה: "הייתי בהופעה של אסף אמדורסקי בבארבי והיה מדהים, הופעה עם המון סטייל. אין דבר יותר כיף מהופעה טובה. רקדנו ונהנינו, היו רגעים שהופנטתי מהתאורה, וגם למדתי קצת איך לתת שואו. אני מקווה להיות במעמדו עוד עשר שנים".

מאחורי הקלעים: "איציק כהן, המנהל האישי שלי, הוא גורם להכל לעבוד, בואו נגיד שהוא ממש רוצה שההשקה תהיה מאחוריו. כשהוא בסביבה אני רגועה. המשרד של קנלר, ששם אני מיוצגת, גם הם דואגים שהכל יתפקד כמו שצריך. מורן פז, בר שפדוב וחן ינוביץ, היחצניות שלי שעושות עבודה מדהימה וכיף לי שיש לי אותן. בקיצור אני עטופה בביטחון וטוב לי, למי שדאג".

ומה הלאה: "להופיע כמה שיותר, ליצור אלבום שלישי, להיות חלק חשוב מההפקה המוזיקלית שלו, להיות בכמה שיותר פרויקטים מעניינים ועוד הרבה תוכניות וחלומות".

אביגיל רוז בהופעה - כל הפרטים

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ