האזינו: יזהר אשדות בביצוע מיוחד ל"איש השוקלד"

סינגל ראשון מתוך אלבום הופעות הסולו החדש של יזהר אשדות, "!Solo. Live", שעתיד לצאת אך ורק בחנות המוזיקה המקוונת של iTunes

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בשבוע הבא ישיק יזהר אשדות אלבום חדש "!Solo. Live" המכיל 10 שירים בביצועים מיוחדים, כולם מתוך סיבוב הופעות הסולו שקיים בשנים האחרונות ומתוך מפגשים מוזיקליים עם חברים באולפן. הבוקר, (ב', 13.5) הוא משחרר את שירו המוכר "איש השוקולד" בביצוע מתוך האלבום. האלבום החדש צפוי להיות האלבום הישראלי הראשון שיוצא למכירה בחנות המוזיקה המקוונת של iTunes, ויוצע להורדה במחיר נמוך יותר ממחירו של דיסק מודפס.

» יזהר אשדות בהופעה - כל הפרטים

אשדות: "כבר בסוף שנות התשעים של המאה הקודמת, הייתה הכתובת על הקיר. האינטרנט הפך את המוזיקה המוקלטת לדורותיה לזמינה לכל בעל מחשב וחיבור מהיר לרשת. לבסוף, הבינה תעשיית המוזיקה את עומק השינוי והחלה לחפש דרכים חדשות למכור מוזיקה. כיום אני שומע יותר ויותר אנשים שבעבר היו סקפטיים לגבי האפשרות שהישראלים ישלמו עבור מוזיקה ברשת, מספרים על חזרתה של חדוות הקנייה. בחרתי את השירים שבאלבום ההופעה החדש מתוך הקלטות של עשרות הופעות סולו ומפגשים באולפן. אפשר להאזין להם ברצף ואפשר גם לטעום אותם אחד אחד."

האזינו ל"איש השוקולד" בביצוע החדש:

וגם צפו בקליפ שביים אשדות בעצמו

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ