האזינו: סינגל חדש לקרח תשע, 13 שנה אחרי הפירוק

השיר "אחד מהטובים" מאלבומם השני יוצא הבוקר בגרסה חדשה לכבוד האיחוד המתוכנן שלהם ב-6 בפברואר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

להקת קרח תשע המתאחדת - נעם רותם, רועי הדס, אוהד קוסקי ואורי מייזלמן - מוציאה סינגל חדש לראשונה מזה 13 שנים. "אחד מהטובים" הוא הקלטה מחודשת לשיר שהופיע באלבומם השני. הסינגל הוקלט לרגל הופעת האיחוד שתתקיים ב-6 לחודש פברואר 2013 במועדון הבארבי תל אביב. » קרח תשע בהופעה - כל הפרטים

הלהקה הוקמה בכפר סבא בשנת 93' ונחשבה אז כמובילת זרם הבריט פופ הישראלי. את הגושפנקה לכך קיבלה כאשר חממה את להקת סווייד הבריטית בשנת 97' כשזו הופיעה בישראל. באותה שנה גם יצא האלבום הראשון של הלהקה – "תחילתם של החיים הנכונים", בהפקת משה לוי ואסף תלמודי, מתוכו מושמע עד היום הלהיט הגאה "איתו לנצח". שנתיים לאחר מכן יצא האלבום השני, שנשא את שם הלהקה בלבד. לאחר הפירוק המשיכו חברי הלהקה בקריירות עצמאיות. רותם, סולן הלהקה הוציא עד היום שלושה אלבומים, אלבומו "עזרה בדרך" זכה לשבחים ונבחר לאחד מחמשת אלבומי העשור של גלי צה"ל. שאר חברי הלהקה המשיכו לשתף פעולה, תחת השם "קוסקים", והוציאו את האלבום "נחים בעולמות זריזים", ואת האלבום "אברמק".

בשיחה עם עכבר העיר סיפר נועם רותם כי "החזרה שלנו היתה מהלך שכמו קרה מעצמו". לדבריו, "קוסקי התחיל להופיע איתי בהופעות שלי ומצאנו את עצמנו מבצעים שירים של קרח תשע ותגובות הקהל עוררו אצלנו חשק לעוד. למרבה השמחה כולם היו בעניין וככל שחלפו החזרות התשוקה גדלה, כאילו לא הפסקנו מעולם".קרח תשע - אחד מהטובים:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ