אבי ביטר על אייל גולן: "גזען ורע לב"

סכסוך חדש מסעיר את ביצת המוזיקה המזרחית: אבי ביטר תקף את אייל גולן בחשבון הפייסבוק שלו וטען כי העובדה שלא שרים שירים שלו ב"אייל גולן קורא לך" מצביעה על רוע לב

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אבי ביטר פתח חזית אל מול אייל גולן בעמוד הפייסבוק שלו. ענק הזמר הטורקי שקע בדיכאון עמוק על שבתוכניתו של גולן "אייל גולן קורא לך" המועמדים לא שרים את שיריו. ביטר תקף את גולן בטענה שבסביבת הכוכב מונעים מהמועמדים לבחור שירים של אבי ביטר. ביטר את תלונתו וזכה לכ-90 לייקים: "הזמרים הים תיכונים קצת כועסים שהמוזיקה של אבי ביטר חזרה שוב בגדול ובתוכנית של אייל לא מסכימים לשיר את השירים של אבי ביטר כאילו שאבי ביטר זה מין מחבל מהחיזבאללה. זה רק מראה על גיזענות ורוע לב".

ביטר שנחשב לאנדרדוג הנצחי בתעשיית המוזיקה המזרחית הזכיר לגולן המצליח, בפוסט שעל הקיר, כיצד לטענתו האחרון שאב ממנו השראה: "אייל גולן אולי שכח כמה היה בא לליברטי לשמוע אותי שר. בכל מצב שיהיה לו בהצלחה. אבי ביטר זה מותג ולא יעזור לאף אחד". בפוסט קודם תקף שוב ביטר, שכיכב בתוכנית ריאליטי משלו בעבר ("אבי ביטר חי בסרט"), את תוכנית הריאליטי של גולן: "אצלי במועדון יש זמרים טובים מאייל גולן קורא לך, ואנחנו זמרים מזרחיים גאים. אייל, רק דיכאון זה עולם בפני עצמו". מתוך חשבון הפייסבוק של אבי ביטר (צילום מסך)

מליאם הפקות נמסר: "המתמודדים ב'אייל גולן קורא לך' בוחרים את השירים אותם הם שרים, ללא התערבות של ההפקה בכלל ואייל גולן בפרט. לכן הטענה המופנית לאייל אינה נכונה. אייל גולן מעריך את אבי ביטר מאוד ואת פועלו ואכן נהג להגיע למועדון הליברטי ונהנה מהופעותיו הרבות של עופר לוי. נאחל בהצלחה רבה לכולם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ