מתנה לחג: נושאי המגבעת משתפים פעולה

חברי הלהקה משיקים בחודש הקרוב גרסה דיגיטלית לקלטת הבכורה המיתולוגית מ-88', שצפויה לצאת ב-700 עותקים בלבד. בנוסף מתוכננים מספר אירועים חד פעמיים בהשתתפות הלהקה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

במלאת 25 שנה לצאת קלטת הבכורה של נושאי המגבעת, משחררים חברי הלהקה המקורית - אהד פישוף, תמיר אלברט, ישי אדר ואלון כהן -  הוצאה מחודשת של האלבום, לראשונה בפורמט דיגיטלי. האלבום, שיצא במקור בחברת התקליטים של האוזן השלישית בשתי מהדורות של 700 עותקים בלבד, ומעולם לא הופיע כיצירה שלמה בפורמט דיגיטלי לפני כן, יראה אור בחברת התקליטים אנובה.

נושאי המגבעת ב"אלבומים": זעם נעורים לא מרוסן

לצורך העבודה על הפרוייקט, התאחדו חברי הלהקה לראשונה מזה 20 שנה, ולאחר עבודה משותפת הם ישיקו את הגרסה החדשה במספר מצומצם של אירועים מיוחדים שיפורסמו בהמשך. כרגע האלבום צפוי לצאת במהדורה מוגבלת של 700 עותקים בלבד, בנוסף ל-100 קלטות בלעדיות, עם העטיפה המקורית, חתומים על ידי חברי הלהקה. האלבום צפוי לצאת ב-21 בדצמבר.

נושאי המגבעת הוקמה ב-84' כשחבריה המקוריים בני 17 בלבד. הם ניגנו במקומות קטנים בירושלים ובשנת 88' הקליטו קסטה ראשונה שזכתה לכבוד רב בעיקר לאחר הצלחת אלבום הבכורה שלהם "מי רצח את אגנתה פאלסקוג" ב-91'. לאחר שינוים בהרכב, שכללו את רם אוריון ואדם הורביץ', התפרקה הלהקה בשנת 92'. בשנה שעברה זכתה הקלטת לפרק בסדרה של יואב קוטנר "האלבומים".

סוף סוף אהד פישוף חברה, נושאי המגבעת:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ