ביונסה משחררת קליפ ל"7/11", ושיר חדש דלף

הזמרת שוב מפתיעה: קליפ חדש שהוציאה ל"7/11" ושיר חדש שדלף לרשת מראים כי ביונסה לא מפסיקה לעבוד לרגע, וגם אם השמועות על אלבום חדש לא התבהרו, בטוח שיש למה לצפות

עכבר העיר
עכבר העיר

אחרי שביונסה גרמה לכולנו להזיל ריר ולהתפלל שיגיע כבר הקטע השלם מהטיזר של "7/11" שדלף לרשת ביום חמישי האחרון, ביום שישי היא כבר שחררה את הקליפ המלא. קווין בי כבר הצהירה בעבר שהיא מקפידה לעשות את הכל בעצמה; הפקה, כתיבה והלחנה, ולהיות מעורבת כמה שיותר בקריירה שלה. בעקבות כך את הקליפ היא צילמה ככל הנראה בעצמה, בעזרת מצלמת גו פרו, ברחבי המלון בו שהתה הזמרת עם הרקדניות שלה.

מפזזת בכל רחבי המלון. ביונסה עם "7/11":

הסינגל "7/11" צפוי לצאת לרכישה בחנויות מחר (שני) במסגרת מהדורת פלטינום של אלבומה האחרון "BEYONCE", יחד עם השיר "Ring Off" שגם הוא דלף לרשת בימים האחרונים. יש תאוריות רבות על מה השיר מדבר; בין אם זו מערכת היחסים בין ביונסה לג'יי זי, או מערכת היחסים בין טינה למת'יו נואלס, הוריה הגרושים של הזמרת. במהדורה המיוחדת צפויים להכלל גם ארבעה רמיקסים לשירים Flawless" עם ניקי מינאז', "Blow" עם פארל וויליאמס, "Standing In The Sun" ו-"Drunk In Love", הופעות חיות מסיבוב ההופעת הקודם שלה "The Mrs. Carter Show",  ויומן שנתי.ספקולציות רבות על מי השיר נכתב. ביונסה עם "Ring Off":

תגובות