איתמר זהר
איתמר זהר

באולפני יוניברסל החלו בימים אלה להפיק סרט עלילתי, "Blond Ambition", המתאר את ראשית הקריירה של הזמרת מדונה. עם זאת על פי "ניו יורק טיימס", הזמרת אינה מרוצה מכך. בפוסט שהעלתה באינסטגרם היא כתבה: "אף אחד לא יודע מה חוויתי וראיתי. רק אני יודעת מה עברתי. כל אדם אחר שמנסה לתאר זאת הוא שרלטן וטיפש".

התסריט, שכתבה אליס הולנדר, זכה בדצמבר במקום הראשון ב"רשימה השחורה" השנתית של תסריטים הוליוודיים שעדיין לא הופקו. העלילה מתרחשת בניו־יורק בתחילת שנות ה–80, כשמדונה, אז זמרת צעירה ששמה מדונה לואיז צ'יקוני, עוברת ממישיגן לניו־יורק ומנסה להוציא אלבום ראשון ולהתפרסם.

עדיין לא ידוע מי יביים את הסרט, אבל מפיקיו הם מייקל דה לוקה ("חמישים גוונים של אפור") וברט רטנר ("באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק"). שם הסרט אינו מקורי. מדונה כבר קראה כך לסיבוב ההופעות שלה בשנות ה–90.

הזמרת, ילידת 1958, כועסת על הסרט שיופק על חייה, אבל בניגוד למה שהיא טוענת, ספק אם היתה יכולה לביים סרט טוב יותר. שני הסרטים העלילתיים שביימה, "זוהמה וחוכמה" משנת 2008 ו"ואליס ואדוארד" משנת 2011, נחשבו לכישלונות ביקורתיים וקופתיים. גם הופעותיה כשחקנית קולנוע לא הותירו רושם רב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ