"הארץ"

כוכבת הפופ קאשה הוציאה ביום חמישי שיר חדש, "Praying", סינגל ראשון מתוך אלבומה השלישי והראשון זה חמש שנים. האלבום, “Rainbow”, צפוי לצאת ב–11 באוגוסט ב"אר־סי־אי/קימוסבי רקורדס", חברת בת של ענקית המדיה "סוני", אותה עזב המפיק ד"ר לוק באפריל השנה בעקבות סכסוכו המשפטי עם הזמרת האמריקאית בת ה–30.

באוקטובר 2014 הגישה קאשה תביעה נגד ד"ר לוק — לוקס סבסטיאן גוטוולד בתעודת הזהות — בטענה כי התעלל בה פיזית ונפשית, סימם ואנס אותה. בתביעה נוספת, דרשה קאשה מבית המשפט שיבטל את החוזה שחתמה עם "סוני" בשנת 2005, כאשר היתה בת 18, ולפיו היא מחויבת להקליט שישה אלבומים. מנגד, תבע ד”ר לוק את הזמרת בגין הפרת חוזה. בתביעה נוספת שהגיש נגד קאשה ואמה טען כי השתיים הכפישו את שמו וכתוצאה פגעו בפרנסתו.

מרבית תביעותיה של הזמרת נדחו על ידי בתי המשפט בניו יורק ובלוס אנג’לס. בפברואר 2016 פסקו השופטים כי קאשה לא תוכל לבטל את חוזה ההקלטות מול “קימוסבי”, אותה ייסד ד"ר לוק בצוותא עם "סוני" וכיהן כמנכ"לה, בטענה כי האחרון לא חייב להיות מעורב בהקלטותיה העתידיות. זמן לא רב לאחר מכן פורסמה באתר TMZ הקלטה מ–2011 ובה העידה הזמרת תחת שבועה כי מעולם לא נאנסה, הותקפה מינית או סוממה על ידי המפיק. באפריל 2016 דחה בית המשפט את טענותיה של קאשה להתעללות מינית ובמארס האחרון סירב לדון מחדש בתביעתה בטענה כי התנהלותו של ד"ר לוק היתה “ניתנת לחיזוי”, ואף פסק כי היא חייבת לו תמלוגים בסך 1.8 מיליון דולר. תביעת הנגד של המפיק עודנה מתנהלת.

האלבום החדש של קאשה יכלול 14 שירים, ובהם שיתופי פעולה עם זמרת הקאנטרי דולי פרטון ולהקת "איגלז אוף דת מטאל". את צאת סינגל הבכורה, שמאז יום חמישי נצפה כ–11 מיליון פעמים ביוטיוב, ליווה טקסט אישי שכתבה קאשה ל"Lenny Letter”, ניוזלטר שבועי בעריכת השחקנית לינה דנהאם. “סבלתי מחרדה קשה ומדיכאון, הפרעת אכילה חסרת רחמים וכל שאר הבולשיט הרגיל שהוא חלק מלהיות בת אדם", כתבה הזמרת על תחושותיה ומצבה בזמן המשפט המתוקשר. על השיר החדש הוסיפה: “’Praying’ נכתב על הרגע שבו השמש מתחילה לצוץ מבעד לענני הסערה, ונוצרת קשת בענן יפהפייה. ברגע שאת מבינה שהכל יהיה בסדר, את רק רוצה להחלים ולפזר אהבה. לכעוס ולנטור טינה לא יעזרו לך בדבר, אלא רק יעצימו את המתח והחרדה שבתוכך — ויוסיפו דלק לשנאה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ