מכאן לשם

בועז כהן עובר לתחנת הרדיו אקו 99FM

המגיש הוותיק, שעזב את "כאן 88" בטריקת דלת, יגיש רצוע לילית ויערוך ערוץ מוזיקה באפליקציה ובאתר התחנה. את מקומו בתאגיד השידור הציבורי ימלא תומר מולוידזון

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
בועז כהן
בועז כהןצילום: קובי קלמנוביץ'
איתי שטרן
איתי שטרן

מגיש הרדיו בועז כהן עובר לתחנה אקו 99FM, שבה יערוך רצועת שידור יומית בין השעות 22:00 ועד חצות במסגרת תוכנית שתישא את שמו. כהן, שעזב את תחנת "כאן 88" בטריקת דלת, יערוך ערוץ מוזיקה ויעלה סטים מוזיקליים ייחודיים באתר האינטרנט ובאפליקציות של התחנה.

"מיום שעמדתי על דעתי רציתי לחשוף את הסביבה שלי למוזיקה שריגשה וריתקה אותי", אמר כהן על המעבר. "בתיכון אמרתי לחברים: 'אתם חייבים לבוא אליי לשמוע את התקליטים החדשים שקניתי'. לפעמים התאהבו, לפעמים לא הבינו, אבל הם הקשיבו. ואז, כשהגעתי לרדיו, פתאום יכולתי לעשות את זה לעשרות אלפי אנשים — להשמיע להם מוזיקה שמרגשת ומסקרנת אותי ולנסות לגרום להם להתאהב בה. הרבה פעמים הצלחתי, לשמחתי".

כהן הוסיף: בעיניי, להיות שדרן רדיו זה להפיץ אהבה. זה לקדם איכות. זה להעשיר חיים של הרבה אנשים ביופי ובאהבה. להוסיף להם קסם. אני מודה לאקו 99FM שהרימו את הכפפה, ומעניקים לי את הזכות לעשות את מה שאני אוהב הכי הרבה — רדיו". יצויין כי עזיבתו של כהן את "כאן" לוותה בביקורת חריפה על מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ, שניהל קודם לכן את 99FM ונחשב למי שעיצב את סגנון התחנה.

אופיו של כהן, לצד המנעד המוזיקלי הרחב שהציג בתוכניותיו, יצר סביבו קהילת מאזינים נאמנה, שממתינה לשובו לגלי האתר. שלשום (שני) הוא כתב בפייסבוק, בעודו שוהה בחופשה משפחתית בפריז: "השמועות נכונות. חוזר לשדר. פרטים בקרוב". הפוסט גרף יותר מ-3,000 לייקים, 500 תגובות ושותף על ידי מעריצים רבים. "אני מבטיח למאזינים שלי בכל לבי שאעשה הכל כדי להשיב להם את חדוות ההאזנה לרדיו. אני יודע שעשרות אלפי אנשים שמחים עכשיו, וגם אני שמח. מתגעגע אליכם".

חגית קמין, מנכ"לית התחנה, בירכה על המגיש החדש: "מאז הקמת אקו 99FM, אופי שידורי הערב והלילה של התחנה היה ייחודי, ובו אנו מותחים את המנעד המוזיקלי, כדי לאפשר לעוד קהלים ליהנות. בעולם המוזיקלי הזה בועז מהווה סמן ימני בסוג העריכה הייחודי לו, ולכן צירפנו אותו לשורותינו. אנחנו גאים בקולות האחרים שהוא יביא לרדיו".

בתוך כך, הודיע תאגיד השידור הציבורי "כאן" כי השדרן תומר מולוידזון יערוך ויגיש את תוכנית הבוקר שהגיש עד כה בועז כהן. התוכנית תשודר בין הימים ראשון עד חמישי בשעה תשע בבוקר. מולוידזון מגיש בתחנה זה חמש שנים ועורך בנוסף את התוכנית "כאן שם ובכל מקום" בימי שישי. כמו כן, הוא מנהל את ג'אם 88 והוא ממנהלי עמוד הפייסבוק של התחנה.

מ"כאן 88" נמסר כי "תומר הצטרף אלינו לפני חמש שנים והגיע מתחנת הרדיו של מכללת ספיר. בזכות החממה אותה טיפחנו ונמשיך לטפח בתחנות הרדיו החינוכי ברחבי הארץ. מאז הוכיח את עצמו כאיש רדיו מעולה בתחומים השונים: עריכה, הגשה והפקה. אנו מאחלים לו ולכולנו הצלחה רבה".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ