איתמר זהר
איתמר זהר

מדונה הצליחה אתמול (רביעי) למנוע ברגע האחרון מכירה פומבית של פריטים אינטימיים שלה בתואנה שהם נגנבו ממנה מאשה שהיתה ידידה שלה. בבי־בי סי נכתב כי שופט בבית משפט בניו יורק קיבל את בקשתה לעצור את המכירה, בבית המכירות הפומביות Gotta Have Rock and Roll, וקבע שימוע בעניין שאמור להתקיים ב–6 בספטמבר.

אנשי בית המכירות שלחו הודעה רשמית לסוכנות הידיעות רויטרס ובה טענו כי התביעה של מדונה "חסרת בסיס" ו"נועדה לפגוע בשמו הטוב של בית המכירות".

את הפריטים של מדונה הציעה למכירה דארלן לוץ, שהיתה ידידה שלה ויועצת אמנותית. בין השאר נכללים בהם זוג תחתונים, פנקס צ'קים ומכתב ששלחה מדונה בשנות ה–90 לבן זוגה אז, ג'ון אינוס, ובו הביעה תסכול מהצלחתן של ויטני יוסטון ושרון סטון וכינתה אותן "בינוניות להחריד". מכתב זה הוערך ב–5,000 דולר.

אבל הפריט המעניין ביותר במכירה שבוטלה הוא מכתב ששלח למדונה הראפר טופאק שאקור. את המכתב, המוערך ב–400 אלף דולר, הוא כתב ב–15 בינואר 1995, בתקופה שבה שהה בכלא בגלל תקיפה מינית. השניים היו בני זוג אז וטופאק, בן 23 באותם ימים, הציע שייפרדו משום ש"בן זוג שחור עלול לפגוע לך בקריירה". הראפר נרצח כעבור שנה וחצי. מדונה, בת 58, אישרה לפני שנתיים שלה ולטופאק היה קשר רומנטי, אבל לא פירטה כמה זמן הוא נמשך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ