עכבר העיר

חברי ההרכב REVO, בהובלת הסולנית נעם רבו פרידמן, מופיעים כבר ארבע שנים במועדונים שונים בארץ, ולאחרונה השתתפו לראשונה בפסטיבל אינדינגב. הם מגדירים את עצמם כרוק שנולד להתנגן בדרכים, בין המרחקים לכאן, בין אהבה לייאוש, בין געגוע לסיפוק. רבו עושים רוקנרול חשוף ורגשי, אותו הם מבצעים בהופעות מלאות אנרגיה וטוטאליות, בהן הם משאירים את הלב והקרביים שלהם על הבמה. ההרכב נמצא כעת בשלבי העבודה האחרונים על ה-EP השני "From Tide To Tide", שמהווה מיני אלבום קונספט של מסע מוזיקלי על אהבה עיוורת, אלוהים, מוות ואמת, המושפע מבלוז פסיכדלי מצד אחד ורוק אלטרנטיבי מצד שני. 

» BalconyTV Tel Aviv - לכל הקליפים
» החגיגה הנוסטלגית של קאלצ'ר קלאב בישראל
» עשר הופעות שאסור לפספס בפסטיבל הפסנתר

» ניק קייב בברלין: ההופעה הטובה בעולם
» מדור מוזיקה עכבר העיר

BalconyTV הוא פרויקט מוזיקה בינלאומי שמצולם במעל ל-40 ערים ברחבי העולם (ברלין, לונדון, ברצלונה, פריז ועוד), כשבכל עיר צוות מקומי מצלם הופעות של מגוון אמנים מסצנת האינדי על גגות ומרפסות באזור. BalconyTV Tel Aviv הוא הערוץ הישראלי של הפרויקט ומופק על ידי הסטודנטים והבוגרים של רימון, בית ספר למוזיקה שבוגריו הם ממובילי תעשיית המוזיקה בישראל. המופע צולם על גג גן העיר, מרכז ענב. 

REVO עם "The Travel"​:

קרדיטים: במאי וצלם - אופיר בן שמעון, מנחה - מישקה גינדין, הפקה - מישקה גינדין, סאונד והקלטה - נדב ירקוני ושגיא כגן, בית הספר למוזיקה רימון, מיקס - עודד דוידוב, בית הספר למוזיקה רימון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ