מירי מסיקה התגאתה שהשתתפה בהפגנה נגד השחיתות, "הצל" תקף אותה על כך

מסיקה כתבה בפייסבוק: "אותי חינכו שיש דברים יותר חשובים מכסף". "הצל" העלה בתגובה פוסט: "מחנה השמאל מציג בגאוה את הזמרת הלאומית. אחינועם ניני אאוט, מירי מסיקה — אין"

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מירי מסיקה ויואב אליאסי
איתי שטרן
איתי שטרן

יום לאחר "צעדת הבושה", הפגנת ההמונים בשדרות רוטשילד בתל אביב, העלתה הזמרת מירי מסיקה פוסט בפייסבוק ובו כתבה כי השתתפה בהפגנה וראתה בכך חשיבות אזרחית גדולה. בין השאר כתבה כי צעדה עם אביה שלימד אותה "מהי ערכיות, מהי יושרה. שנטע בי את אהבת הארץ הזו ואת המחויבות להילחם עליה".

לאחר מכן הוסיפה מסיקה כי "הקשר בין הון לשלטון משרת אנשים כמוני. אני אמן מאוד אהוב (גם על מיליונרים וגם על אנשי ציבור) הכי קל היה לי פשוט לשבת בבית ולא לעשות דבר. אבל אותי חינכו שיש דברים שהם יותר גדולים וחשובים מהאינטרס האישי שלי ומכסף. אולי אשלח את ראש הממשלה שלנו וחבריו הטובים לסדנת חינוך מחדש אצל משה וירדנה מסיקה". לפוסט של מסיקה היו 930 לייקים ו–68 שיתופים.

מי שלא אהב את הפוסט של מסיקה הוא יואב אליאסי, המכונה "הצל". הוא העלה פוסט בפייסבוק ובו כתב לצד תמונה של מסיקה: "מחנה השמאל מציג בגאוה את הזמרת הלאומית. אחינועם ניני אאוט, מירי מסיקה אין". לפוסט היו 1,700 לייקים, 103 שיתופים ותגובות רבות. בשיחה עם אליאסי הוא אמר כי אינו קורא להחרים את הזמרת. "מירי מסיקה לקחה צד ואני רוצה שהציבור יידע מזה. כמו שאמנים ימנים משלמים מחיר על דעותיהם הפוליטיות, כך הייתי רוצה שהיא תשלם מחיר. אני רק חשפתי את דעותיה הפוליטיות, בדיוק שמו שעשו לי".

כשנשאל מדוע הוא כועס על מסיקה שהשתתפה בהפגנה נגד שחיתות שלטונית אמר אליאסי: "זו לא הפגנה נגד שחיתות שלטונית אלא רדיפה פוליטית. אני לא תומך ביבי. פעם הייתי איש ליכוד וכמעט התפקדתי לליכוד כי האמנתי שאפשר לשנות אותו מבפנים. בסוף הבנתי שאני איש של ליכוד של פעם. אבל ההפגנות האלו מגיעות מהמשטרה שנשלטת על ידי השמאל. השמאל הבין שהוא לא יצליח לחזור לשלטון אז הוא משתלט על בג"ץ, המשטרה, השב"כ. ככה הם שולטים בנו מרחוק".

בעבר קרא אליאסי לבטל הופעות של אחינועם ניני בשל תמיכתה בשמאל. באחרונה בוטלה הופעה של ניני בלוד בשל מחאת תושבים ימנים שראו בה אקט פוגעני. עם זאת, הזמרת ממשיכה להופיע ברחבי העולם. השבוע חזרה מסיבוב הופעות באירופה ולפני כן הופיעה באוסטרליה. לדברי מנהלה האישי, היא השתתפה בהפגנה בשבת האחרונה.

כשמסיקה התבקשה בידי "הארץ" להגיב לדברי "הצל" היא אמרה: "תזכיר לי מי זה?"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ