גל גדות דחתה את ההצעה להנחות את האירוויזיון

תאגיד השידור פנה לכוכבת ההוליוודית שסרבה בשל אילוצי זמנים. באיגוד השידור האירופי, המארגן את התחרות, מודאגים מ"פוליטיזציה" של האירוע

איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גל גדות
איתי שטרן

גל גדות דחתה את ההזמנה של תאגיד השידור הציבורי "כאן" להנחות את האירוויזיון. לפי המנהלת של גדת, הדבר לא התאפשר בשל אילוצי לוחות זמנים. ב"כאן" סירבו להוסיף למי עוד נשלחו הצעות. אסי עזר ורותם סלע, מנחי התוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" בערוץ קשת, כבר הביעו את רצונם להנחות את התחרות שאמורה להתקיים במאי 2019 בישראל. כזכור, גדות נרתמה לקמפיין ההצבעה עבור נטע ברזילי באירוויזיון שהתקיים בליסבון כאשר העלתה לחשבון האינסטגרם שלה פוסט תמיכה, שזכה לחשיפה מצד עשרות מיליוני העוקבים שלה. 

בשבוע שעבר אמרו מקורות בתאגיד השידור הציבורי כי בהנהלת האירוויזיון הביעו דאגה מפוליטיזציה של התחרות. גורם בכיר בכאן אמר בשיחה עם "הארץ" כי באיגוד השידור האירופי, הגוף המארגן את האירוויזיון, "מאוד לא אהבו", כלשונו, את התבטאויות השרים מירי רגב ואיוב קרא בנוגע לאירוח התחרות בירושלים ולהפקתה.

הנהלת האירוויזיון גם פירסמה בשבוע שעבר קריאה להמתין בהזמנת כרטיסי הטיסה לישראל. בעמודי התחרות ברשתות החברתיות נכתב: "האם אתם מצפים לאירוויזיון של השנה הבאה? גם אנחנו! אבל אל תזמינו בינתיים טיסות, עד לעדכונים הרשמיים על המיקום והמועד. שימו לב להודעות שלנו בערוצים הרשמיים".

בתחילת החודש זכתה נטע ברזילי באירוויזיון שנערך בפורטוגל עם שירה "Toy". על פי נהלי התחרות, המדינה המנצחת היא המארחת בשנה העוקבת, אך טרם נמסרה על כך הודעה רשמית מטעם איגוד השידור האירופי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ