איה חיות
איה חיות

להקת הרולינג סטונז הודיעה אמש (שבת) כי היא נאלצת לדחות את סיבוב ההופעות הקרוב שלה, שהיה צפוי להתקיים בארצות הברית ובקנדה. הסיבה לכך היא מצבו הרפואי של סולן הלהקה מיק ג׳אגר בן ה-75, שאמר כי הוא "הרוס" מכך שנאלץ לדחות את סיבוב ההופעות.

לא פורסמו פרטים נוספים על מצבו של ג׳אגר, אך בהצהרת הלהקה נכתב ש"הרופאים הודיעו למיק כי הוא לא יכול לצאת לסיבוב ההופעות בשלב זה, מפני שהוא זקוק לטיפול רפואי". עוד נכתב כי "הרופאים גם אמרו למיק שהוא צפוי להחלים לגמרי וכי הוא יוכל לחזור לבמה בהקדם האפשרי".

בהצהרתה, הלהקה גם המליצה לרוכשי הכרטיסים לשמור עליהם. "לצערנו, הרולינג סטונס נאלצה להודיע על דחיית תאריכי סיבוב ההופעות בארה"ב ובקנדה - אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמת לאלו שיש להם כרטיסים להופעות, אך אנו רוצים להרגיע את המעריצים הללו כיוון שהכרטיסים יהיו תקפים לתאריכים שייקבעו מחדש, ויוכרזו בקרוב".

הסטונז בהופעה בתל אביב ב-2014

הסולן של הרולינג סטונז, אשר ידוע ביכולותיו לפזז על הבמה גם בעשור השמיני לחייו, כתב בטוויטר: "אני מתנצל מאוד בפני כל המעריצים שלנו באמריקה ובקנדה שרכשו כרטיסים. אני ממש שונא לאכזב אתכם ככה. אני הרוס מהצורך לדחות את הטור אבל אני אעבוד קשה מאוד כדי לחזור אל הבמה ברגע שאני יכול. התנצלות ענקית לכולם".

סיבוב ההופעות של הרולינג הסטונז, בשם "No Filter", היה אמור להתחיל במיאמי ב-20 באפריל ולהסתיים באונטריו שבקנדה ב-29 ביוני. זו לא הפעם הראשונה בה נאלצת הלהקה לדחות סיבוב הופעות. בשנת 2014 היא עשתה זאת בשל התאבדותה של לורן סקוט, בת הזוג של ג׳אגר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ