"משחקי הכס" בדיסטורשן: אלה הגיטרות של בית סטארק, לאניסטר וטארגאריין

חברת "פנדר" המיתולוגית נכנסה גם היא לטירוף העונה האחרונה בהחלט של סדרת הפנטזיה, ויצרה מהדורת גיטרות מהודרת בהשראת הטוענים לכס. כיסוי מזמש ופרוות זאב לא יימכר בנפרד

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שלוש גיטרות "פנדר" לשלושה בתים. מי תשב על הכס?
איה חיות
איה חיות

בחתונה האדומה הבאה כבר לא ינגנו את "גשמי קסטמיר" על נבל: חברת הגיטרות האמריאקאית "פנדר" הצטרפה השבוע לטירוף העונה האחרונה בהחלט של "משחקי הכס" והוציאה ליין גיטרות בעיצוב שכל כולו מחווה לסדרת הפנטזיה המצליחה.

"פנדר", שהוקמה בשנות הארבעים, הפכה עם השנים לאחת מחברות הגיטרות החשובות בעולם. מוזיקאים כמו ג'ימי הנרדיקס, אריק קלפטון, בוב דילן ואפילו יצחק קלפטר חרשו את הבמות עם הגיטרות שלהם. עכשיו, שלושה מדגמיהם המפורסמים — סטראטוקסטר, טלקסטר וג'אגואר — צפויים כל אחד ללבוש את צביעהם וסמליהם של בית לאניסטר, בית סטארק ובית טארגריין.

מלמעלה: הסטראטוקסטר של בית טארגאריין, הטלקסטר של הסטארקים והג'אגואר של לאניסטרצילום: מתוך עמוד הבית של "פנדר"

דגם הטלקסטר למשל, יתכסה מלבושים של בית סטארק וצפוי להימכר עם כיסוי מזמש שחור ופרוות זאב (מזויפת כמובן). זו תהיה הגיטרה הזולה מבין השלוש, כשמחירה יעמוד על 25 אלף דולר. הג'אגואר של לאניסטר, בעלות של 30 אלף דולר, תורכב מגוף־גיטרה מעץ שקד קל־משקל, ויופיע עליה עלה זהב 24 קראט כמחווה ליוקרת טירת "מעלה המלך". היקרה מבין הגיטרות תהיה הסטראטוקסטר של בית טארגאריין, עליה משובת זכוכית דמויית עור של דרקון וכיסוייה עשוי מבד דמוי־עור של זוחל. עלות האחרונה — 35 אלף דולר.

"גיטרות הכס" בפעולה

300 מאות שעות הושקעו בפרויקט זה — כמאה שעות לכל דגם. "זה היה מסע בן שנתיים", אמר נשיא "פנדר", ג'סטין נורבל, עת בישר לעולם על הדגמים החדשים. "הרבה ממנו בילינו בשלב פיתוח הקונספט, זאת בדרך ליצירת מוצר מגניב ואותנטי שמביא את שני המותגים האלה יחד". על הפרויקט עבדה "פנדר" בצמוד עם מפיקי הסדרה המצליחה, שבשבוע שעבר עלתה עונתה השמינית והאחרונה. "פנדר בנו שלוש יצירות אמנות יפיפיות, אתם יכולים לנצח את האויבים שלכם עם כולן", אמר ד.ב. וייס, אחד מיוצרי הסדרה. "האומנות והקשב לפרטים מזכירים לי הרבה ממה שראינו בתלבושות שלנו. אני מקווה שאלה ישמחו אנשים — לפחות אלפית ממה שהם שימחו אותי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ