פסטיבל "וודסטוק 50" בוטל סופית

מארגני הפסטיבל, שנתקלו בקשיים רבים בחודשים האחרונים, כתבו באתר הרשמי שלו: "תודה לכל הזמרים, המעריצים והשותפים שעמדו לצדנו בזמנים הקשים"

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'ון פוגרטי, שהיה אמור להשתתף ב"וודסטוק 50". הודיע שלא יופיע עוד לפני ביטול הפסטיבל
ג'ון פוגרטי, שהיה אמור להשתתף ב"וודסטוק 50". הודיע שלא יופיע עוד לפני ביטול הפסטיבלצילום: Evan Agostini/אי־פי

לאחר אינספור מהמורות, פסטיבל "וודסטוק 50" בוטל סופית. "למרות כל המאמצים שלנו וכל התמיכה שקיבלנו מכם, הפסטיבל שרצינו לקיים בוטל", נכתב באתר הרשמי של האירוע. "תודה לכל הזמרים, המעריצים והשותפים שעמדו לצדנו בזמנים הקשים".

עוד נכתב: "כאשר אנשים מסביב לעולם חוגגים 50 לפסטיבל אנו מקווים שבזמן זה הם מאמצים מחדש את הערכים של חמלה, כבוד אנושי, והיופי של השונה, שעליהם היה מושתת הפסטיבל המקורי ב–1969". מייקל לאנג, ממייסדי הפסטיבל המקורי שגם היה ממנהלי הפסטיבל שבוטל כעת הציע לזמרים לתרום כראות עיניהם עשרה אחוז מהשכר שכבר קיבלו לעמותות התומכות בערכי שלום.

בינואר השנה הבטיח לאנג בראיון ב"רולינג סטון" שפסטיבל "וודסטוק 50" יתקיים בין 16 ל–18 באוגוסט בווטקינס גלן בניו יורק. אלא שבסוף אפריל הודיעה חברת "דנטסו איג'יס נטוורק", המשקיעה העיקרית בפסטיבל, על ביטולו. מארגני הפסטיבל התעקשו בראיונות לכלי תקשורת שהם לא מתכוונים לוותר. הם רצו לקיים אותו באתר חלופי, העיירה ורנון בניו־יורק, אבל אנשיה סירבו לכך.

בסוף השבוע שעבר דיווחו מארגני הפסטיבל שמצאו מקום חלופי, במרילנד. אלא שזמרים ולהקות שהיו אמורים להופיע בו, בהם מיילי סיירוס, "הלומינירס", "סנטנה" וג'ון פוגרטי, כבר הודיעו על החלטתם לבטל את השתתפותם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ