דוגמן שכיכב בקליפ של קייטי פרי: היא הטרידה אותי מינית

ג'וש קלוס, שמגלם בקליפ לשיר Teenage Dream את מושא אהבתה של פרי, סיפר באינסטגרם שהכוכבת הפשיטה אותו במסיבה וחשפה את איבר מינו לעין כל. "מנסים להוכיח שגברים בעמדות כוח הם סוטים — אך נשים בעמדות כוח מגעילות באותה מידה", ציין בפוסט

איה חיות
איה חיות
פרי וקלוס בקליפ. "תארו לכם איך הרגשתי"
איה חיות
איה חיות

דוגמן שכיכב לצד קייטי פרי בקליפ לשירה Teenage Dream מ–2010 טוען כי הטרידה אותו מינית. בסדרת פוסטים, שהחל לפרסם בחשבון האינסטגרם שלו ביום ראשון, כתב ג'וש קלוס בן ה–38 כי פרי, שהיתה מושא הערצתו, הפשיטה אותו ממכנסיו במהלך מסיבה וחשפה את איבר מינו לסובבים.

הקליפ של Teenage Dream

הקליפ, שצולם אחרי התקרית בסנטה ברברה שבקליפורניה, מתאר רומן של פרי עם דמותו של קלוס. הוא צולם אחרי התקרית במסיבה, וקלוס כותב כי השתתף בו בכל זאת כי היה "חייב את העבודה". במהלכו, הוא מוסיף, פרי היתה "קרה" אליו. עד כה צבר 230 מיליון ציפיות ביוטיוב.

"ראיתי את פרי כמה פעמים אחרי שהיא נפרדה מראסל (בראנד)", גולל קלוס את הסיפור המלא באחד הפוסטים. "פעם אחת הבאתי איתי חבר שהשתוקק לפגוש אותה. זו היתה מסיבת יום הולדת. כשראיתי אותה התחבקנו כי עדיין הייתי דלוק עליה, אבל כשפניתי להציג את חבר שלי, היא הורידה לי את המכנסיים ואת התחתונים עד כמה שהצליחה כדי להראות לחבריה ולקהל סביבנו את איבר המין שלי. אתם יכולים לדמיין כמה פאתטי ומבויש הרגשתי?

"אני כותב את זה עכשיו מכיוון שהתרבות שלנו מנסה להוכיח שגברים בעמדות כוח הם סוטים — אבל נשים בעמדות כוח מגעילות באותה מידה", כתב בסוף הפוסט. פרי, טרם הגיבה לדברים.

הפוסט של קלוס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ