ניק קרטר: "אחי איים לרצוח את אשתי"

חבר "בקסטריט בויז" פרסם בטוויטר כי הוציא צו הרחקה נגד הזמר ארון קרטר, אחרי שהאחרון הביע כוונות לרצוח את אשתו. "הלוותי לו 100 אלף דולר וזו התודה?", הכחיש האח הצעיר את הדברים בטוויטר. לפני כשבוע חשף כי הוא סובל מסכיזופרניה, הפרעת זהות דיסוציאוטיבית, חרדה ודיכאון

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ארון (מימין) וניק קרטר. "לעולם לא אדבר איתם"
איה חיות
איה חיות

חבר להקת "בקסטריט בויז", ניק קרטר, הוציא צו הרחקה נגד אחיו, הזמר ארון קרטר, מחשש שיפגע בחיי אשתו ההרה — כך צייץ אתמול (שלישי) בעמוד הטוויטר שלו. "לאחר מחשבה ארוכה, אחותי אנג'ל ואני נאלצנו לבקש צו הרחקה נגד אחינו ארון היום, לאור התנהגותו המדאיגה ההולכת וגוברת, והודאתו האחרונה על כך שבראשו מחשבות וכוונות להרוג את אשתי ההרה", צייץ זמר הפופ, והוסיף כי "אנחנו אוהבים את אחינו אך לא נותרה לנו ברירה אלא לנקוט בכל אמצעי אפשרי כדי להגן על עצמנו ועל משפחתנו. אנו מקווים שיקבל את העזרה שהוא זקוק לה לפני שיפגע בעצמו או במישהו אחר".

ההודעה על צו ההרחקה מגיעה פחות מיממה מאז שארון, בן 31, הודיע כי הוא מבטל את הופעותיו הקרובות על מנת לשים את בריאותו הנפשית בראש מעיניו. בשבוע שעבר סיפר בטוק־שואו אמריקאית כי הוא סובל מסכיזופרניה, הפרעת זהות דיסוציאוטיבית, חרדה ודיכאון. בראיון אחר לאתר TMZ סיפר השבוע על מקרה בו הגיעו לביתו שוטרים שניסו לשכנעו לאשפז את עצמו, וכי הוא מחזיק ברשותו אוסף כלי נשק שהוא לא מתכוון לוותר עליו.

"מעולם לא איימתי על אף אחד", צייץ היום ארון בעמוד הטוויטר שלו בתגובה להחלטת אחיו הגדול. בציוץ אחר, אחד בשורה של ציוצים שהעלה לאורך היום, כתב כי הוא "מזועזע ממה שקורה ולעולם לא רוצה לדבר איתם שוב". "נתתי לאחי מאה אלף דולר בתקופה בה היה כמעט לגמרי מרושש וזו התודה שלו?", כתב בציוץ אחר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ