איה חיות
איה חיות

כארבע שנים לא הופיעה יהודית רביץ על הבמה עם שלל שיריה, אך דווקא בימי קורונה - החליטה הזמרת האהובה לשבור שתיקה ולהצטרף לגל האמנים שמבצעים שירים מהבמה הביתית.

היום (רביעי) הועלה לפייסבוק סרטון בו היא מבצעת על הגיטרה את שירה האהוב משנת 2000 "בך לא נוגע", שכתב והלחין דן תורן. היום, 20 שנה אחרי צאתו, השורה "יש חיידק משוגע שפוגע חסר הבחנה, אבל החדר שקט ונעים ואת ישנה" מרגישה אקטואלית מתמיד.

דקות ספורות לפני פרסום הסרטון העלתה גם תמונה של צב שציירה, לצד הכיתוב "אני עובד מהבית". מיחסי הציבור של רביץ נמסר כי הבחירה לשבור שתיקה היא כי "יהודית הרגישה שזה צו/ צב השעה ...". 

בשנת 2016 חדלה רביץ להופיע והשתדלה להישמר מהופעות פומביות. פוסטים אלה בפייסבוק הם גם למעשה הפוסטים הראשונים שלה בו מאז דצמבר 2016.

ההופעה הגדולה האחרונה של רביץ התקיימה באוקטובר 2016 בזאפה הרצליה,  ואחריה הופיעה פעמים בודדות, בהופעות ספונטניות וכאורחת של אמנים אחרים.  

לפני כחודשיים שבה רביץ לזמן קצר לכותרות, כשהשתתפה בשיר "פנינה" מתוך אלבומו החדש של יוני רכטר. השיר היווה מעין איחוד קצר של חברי הכבש השישה עשר לרגל ארבעים שנה לצאת האלבום המיתולוגי. את השיר כתב יהונתן גפן וביצעו רכטר, רביץ , דיוויד ברוזה וגידי גוב. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ